Soutěž A1A Okresní přebor, 3. kolo

A1A0301 SK Chrudim „B“ – Rváčov NE 24. 08. 10:00 Novotný, Linhart, Zita
A1A0302 Ronov – Chrast NE 24. 08. 17:00 P. Pokorný, R. Pokorný, Starý
A1A0303 Bítovany – Chroustovice NE 24. 08. 17:00 Alinč, Kučera, Dušek hř. Chroustovice
A1A0304 Nasavrky – H. Bradlo NE 24. 08. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A0305 Svídnice – Hr. Týnec SO 23. 08. 17:00 Bobvoš, M. Kopecký, Pavel Kratochvíl
A1A0306 Vítanov – H. Městec „B“ SO 23. 08. 17:00 Žďánský, Kváša, P. Havel
A1A0307 Luže – Miřetice NE 24. 08. 17:00 Ďuriš, Krejska, Kykal

Soutěž A2A III. třída, 3. kolo

A2A0301 Rosice – Holetín NE 24. 08. 17:00 Kišš
A2A0302 Dřenice – Svratouch NE 24. 08. 17:00 Průcha
A2A0303 Bořice – Prosetín “B“ SO 23. 08. 17:00 Kudyn
A2A0304 Slatiňany “B“ – Orel SO 23. 08. 17:00 F. Smitka
A2A0305 Krouna – Křižanovice NE 24. 08. 17:00 Tláskal
A2A0306 Stolany „B“ – Tuněchody NE 24. 08. 17:00 Bobvoš
A2A0307 Načešice “B“ – Bojanov NE 24. 08. 17:00 M. Kopecký

Soutěž A3A IV. třída, 3. kolo

A3A0301 Miřetice “B“ – Ctětín SO 23. 08. 17:00 Dušek
A3A0302 Tuněchody “B“ – Trh. Kamenice SO 23. 08. 17:00 Linhart
A3A0303 Míčov – Městec SO 23. 08. 17:00 Kišš
A3A0304 Zaječice – Krouna “B“ NE 24. 08. 17:00 Malivánek, hř. Orel
A3A0305 Prachovice “B“ – Orel “B“ NE 24. 08. 17:00 Semerád
A3A0306 Jenišovice mají volno
A3A0307 Orel Hlinsko – Žl. Chvalovice SO 23. 08. 13:00 Tláskal. hř. Vortová
A3A0308 Chrast “B“ – Kočí SO 23. 08. 17:00 R. Pokorný

Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 3. kolo

C1A0301 Rváčov – Rozhovice NE 24. 08. 10:00 P. Havel
C1A0302 Skuteč – Svratouch NE 24. 08. 10:00 Krejska
C1A0303 Ronov má volno
C1A0304 Bojanov – Prosetín SO 23. 08. 10:00 Průcha
C1A0305 Chroustovice – Hr. Týnec SO 23. 08. 17:00 Ďuriš
C1A0306 Nasavrky – Miřetice SO 23. 08. 10:00 Kosina
C1A0307 Luže – Rosice NE 24. 08. 14:30 Kykal

Soutěž E1A OP starších žáků, 3. kolo

E1A0301 Rosice – Chroustovice SO 23. 08. 10:00 P. Pokorný
E1A0302 Holetín – Svratouch NE 24. 08. 10:00 Žďánský
E1A0303 Svídnice – Dřenice NE 24. 08. 10:00 Havránek
E1A0304 H. Bradlo – Ronov NE 24. 08. 10:00 Kučera, hř. Bojanov

Soutěž F1A OP mladších žáků, 3. kolo

F1A0301 Rváčov má volno
F1A0302 Krouna – Hr. Týnec SO 23. 08. 10:00 Richter
F1A0303 Luže – Zaječice NE 24.08 10:00 Kváša
F1A0304 Ctětín – Junior NE 24. 08 10:00 Malivánek
Turnaj přípravek, hř. SK Chrudim NE 24. 08. 13:00 Kudyn, Kosina, Havránek

Pohár ČMFS – semifinále dospělých

06/08 Krouna – Svídnice ST 20. 08. 17.00 Kváša
07/08 Chrast – Horní Bradlo ST 20. 08. 17.00 Kykal

OFS Pardubice – Okresní přebor dospělých

A1A0205 Sezemice – Újezd NE 17. 08. 17:00 R. Pokorný, Kišš, Bobvoš

Změny v obsazení na víkend 16. a 17. srpna 2008

A1A0202 Miřetice – Vítanov NE 17. 08. 17:00 AR2 Havránek
A1A0205 H. Bradlo – Bítovany SO 16. 08. 17:00 AR2 Pavel Kratochvíl
A1A0206 Chroustovice – Ronov delegace se ruší, obsazuje OFS Pce
A3A0205 Orel „B“ – Zaječice NE 17. 08. 17:00 Kučera

Nominační listina okresních rozhodčích pro podzim 2008

Alinč Miloslav, Baťa Tomáš, Bobvoš Pvel, Dušek Ota, Ďuriš Milan, Havel Petr, Havránek Martin, Horník Zdeněk, Chvojka Petr, Jinoch Martin, Kišš Ivo, Kopecký Martin, Kořínek Luboš, Kosina Jakub, Kratochvíl Pavel a Petr, Krejska Pavel, Kučera Jiří, Kudyn Milan, Kváša Josef, Kykal Martin, Linhart Josef, Malivánek František, Matras Ladislav, Novotný Bohumil, Pokorný Petr a Roman, Průcha Vladimír, Richter Jiří, Semerád Egon, Smitka František, Starý Dominik, Šebek Miroslav, Tláskal Miloslav, Váša Miloslav, Zita Miloslav, Žďánský Zdeněk.

(ch)