VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zprávy OFS: Nasazení rozhodčích a změny v obsazení

Chrudim - Zprávy okresního fotbalového svazu Chrudim.

23.8.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

Soutěž A1A Okresní přebor, 4. kolo
A1A0401 Rváčov – Miřetice SO 30. 08. 17:00 Kišš, Kudyn, Havránek
A1A0402 H. Městec „B“ – Luže SO 30. 08. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A0403 Hr. Týnec – Vítanov SO 30. 08. 17:00 Kosina, Bobvoš, Krejska
A1A0404 H. Bradlo – Svídnice SO 30. 08. 17:00 Semerád, Novotný, Zita
A1A0405 Chroustovice – Nasavrky NE 31. 08. 17:00 Tláskal, Kykal, Richter
A1A0406 Chrast – Bítovany SO 30. 08. 17:00 M. Kopecký, F. Smitka, Malivánek
A1A0407 SK Chrudim „B“ – Ronov NE 31. 08. 10:00 Kykal, Ďuriš, Starý

Soutěž A2A III. třída, 4. kolo
A2A0401 Holetín – Bojanov SO 30. 08. 14:00 Ďuriš
A2A0402 Tuněchody – Načešice “B“ NE 31. 08. 17:00 Linhart
A2A0403 Křižanovice – Stolany „B“ NE 31. 08. 17:00 Dušek
A2A0404 Orel – Krouna SO 30. 08. 14:00 Kučera
A2A0405 Prosetín “B“ – Slatiňany “B“ NE 31. 08. 17:00 Kišš
A2A0406 Svratouch – Bořice NE 31. 08. 17:00 Žďánský
A2A0407 Rosice – Dřenice NE 31. 08. 17:00 Kosina

Soutěž A3A IV. třída, 4. kolo

A3A0401 Ctětín – Kočí NE 31. 08. 17:00 P. Havel
A3A0402 Žl. Chvalovice – Chrast “B“ SO 30. 08. 17:00 Váša
A3A0403 volno má Orel Hlinsko
A3A0404 Orel “B“ – Jenišovice NE 31. 08. 17:00 Bobvoš
A3A0405 Krouna “B“ – Prachovice “B“ NE 31. 08. 17:00 Krejska
A3A0406 Městec – Zaječice NE 31. 08. 17:00 Váša
A3A0407 Trh. Kamenice – Míčov SO 30. 08. 17:00 Dušek
A3A0408 Miřetice “B“ – Tuněchody “B“ NE 31. 08. 17:00 Alinč

Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 1. kolo
C1A0101 Svratouch – Rozhovice ST 27. 08. 17:00 Tláskal
C1A0102 Rváčov má volno
C1A0103 Skuteč – Prosetín ST 27. 08. 17:00 Kosina
C1A0104 Ronov – Hr. Týnec ST 27. 08. 17:00 Semerád
C1A0105 Bojanov – Miřetice ST 27. 08. 17:00 Novotný
C1A0106 Chroustovice – Rosic PÁ 29. 08. 17:00 Ďuriš
C1A0107 Nasavrky – Luže ST 27. 08. 17:00 Alinč

Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 4. kolo

C1A0401 Rozhovice – Rosice NE 31. 08. 14:30 Pešek
C1A0402 Miřetice – Luže SO 30. 08. 14:00 Dušek
C1A0403 Hr. Týnec – Nasavrky SO 30. 08. 14:30 Krejska
C1A0404 Prosetín – Chroustovice NE 31. 08. 14:00 Kišš
C1A0405 volno má Bojanov
C1A0406 Svratouch – Ronov SO 30. 08. 17:00 Kváša
C1A0407 Rváčov – Skuteč NE 31. 08. 10:00 Malivánek

Soutěž E1A OP starších žáků, 1. kolo
E1A0101 Svratouch – Chroustovice ÚT 26. 08. 17:00 Žďánský
E1A0102 Rosice – Dřenice ST 27. 08. 17:00 Kykal
E1A0103 Holetín – Ronov ST 27. 08. 17:00 Malivánek
E1A0104 Svídnice – H. Bradlo ST 27. 08. 17:00 Kišš


Soutěž E1A OP starších žáků, 4. kolo
E1A0401 Chroustovice – Ronov SO 30. 08. 10:00 Kykal
E1A0402 Dřenice – H. Bradlo NE 31. 08. 10:00 Pavel Kratochvíl
E1A0403 Svratouch – Svídnice NE 31. 08. 10:00 Tláskal
E1A0404 Rosice – Holetín SO 30. 08. 10:00 Kváša

Soutěž F1A OP mladších žáků, 1. kolo
F1A0101 Hr. Týnec má volno
F1A0102 Rváčov – Zaječice ST 27. 08. 17:00 P. Havel
F1A0103 Krouna – Junior ST 27. 08. 17:00 Kváša
F1A0104 Luže – Ctětín⋌ ST 27. 08. 17:00 Krejska

Soutěž F1A OP mladších žáků, 4. kolo

F1A0401 volno má Junior
F1A0402 Zaječice – Ctětín SO 30. 08. 10:00 Havránek
F1A0403 Hr. Týnec – Luže SO 30. 08. 10:00 Ďuriš
F1A0404 Rváčov – Krouna SO 30. 08. 10:00 Tláskal

Soutěž G1A OP přípravek, 1. kolo
JUNIOR 2007 – hř. Prosetín⋌ SO 30. 08. 09:00 Žďánský
SK Vítanov SO 30. 08. 09:00 P. Havel
So. Zaječice NE 31. 08. 09:00 Kosina

OFS Pardubice – Okresní přebor dospělých
A1A0302 Chvojenec – T. Pardubice „C“ SO 23. 08. 17:00 M. Kopecký, Kučera, Malivánek
A1A0405 Lipoltice – Opatovice n. L. NE 31. 08. 17:00 Semerád, Průcha, Novotný

Změny v obsazení na víkend 23. a 24. srpna 2008
A1A0302 Ronov – Chrast NE 24. 08. 17:00 HR Bednář, AR1 Pešek
A1A0305 Svídnice – Hr. Týnec NE 24. 08. 17:00 Kvaček, P. Havel, Pavel Kratochvíl
A3A0304 Zaječice – Krouna „B“ NE 24. 08. 17:00 Kváša, hř. Orel
A3A0308 Chrast „B“ – Kočí SO 23. 08. 17:00 Bobvoš, hř. Kočí
C1A0306 Nasavrky – Miřetice SO 23. 08. 10:00 M. Kopecký
E1A0301 Rosice – Chroustovice SO 23. 08. 10:00 Alinč
E1A0304 H. Bradlo – Ronov NE 24. 08. 10.00 Semerád
Turnaj přípravek, hř. SK Chrudim NE 24.08. 13:00 Kudyn, Gregor, Havránek
KP dorostu Hlinsko – Letohrad SO 23. 08. 10.15 a 12.30 AR2 Kváša
Třemošnice – Polička SO 23. 08. 14.45 a 17.00 AR2 Semerád
AFK Chrudim B – Ústí n. O. SO 23. 08. 14.45 a 17.00 AR2 Kykal
I. třída dorostu H. Městec – Kameničky⋌ SO 23. 08. 17.00 HR Průcha

Změna termínu 3. kola OP mladších žáků
F1A0302 Krouna – H. Týnec ST 17. 09. 17:30 sudí dodatečně

(ch)

23.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Návštěva Bruce Engleman s manželkou v Luži.
4

Židovská Tóra z Luže slouží v Pensylvánii

Fenka Barunka přišla o štěňata, ale život si vybojovala.
3

Fenka přišla o štěňata, ale život si vybojovala

Požár auta mohla způsobit kuna

Chrudim – K požáru vozidla do Chrudimi vyjížděli hasiči ve středu sedm minut po půl šesté odpoledne. Jak včera uvedla tisková mluvčí hasičů Vendula Horáková, bylo to Hyundai Atos, které stálo zaparkované na veřejné komunikaci.

AKTUALIZOVÁNO

Ke sraženému cyklistovi do Tuněchod letěl vrtulník

Tuněchody - U vážné dopravní nehody zasahovali ve čtvrtek záchranáři na Chrudimsku.

Naši prvňáci z 1. B ZŠ Chrast

Chrudim - Každou středu vám představujeme letošní prvňáčky z Chrudimska.

U Vlčkovic na Orlickoústecku se při zákroku postřelil policista

Vlčkovice – Střelným zraněním policisty skončil víkendový policejní zákrok.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT