MFK Chrudim - FK Admira Praha 1:0.
První velkou šanci měli hosté již ve druhé minutě, když samostatný nájezd na poslední chvíli zablokoval Opletal. Poté již měli po celý první poločas více ze hry domácí. Ve čtvrté minutě mířil těsně vedle Voženílek a domácí si připravovali i další šance, ale bohužel bez úspěšného zakončení, když výborně zachytal hostující brankář.

I úvod druhé půle byl pod taktovkou domácího týmu a v 59. minutě po přihrávce Rožka otevřel skore Jankele. Po brance se hra vyrovnala a s postupujícím časem začali mít více ze hry hosté, kteří ve snaze vyrovnat posílili své útočné řady a začali si vytvářet příležitosti. Ty největší: v 79. minutě, kdy z bezprostřední blízkosti nepřekonali Gregovského tvrdou střelou a pak v 81. minutě, kdy postupoval hostující útočník sám na bránu, ale opět zakročil Gregovský. Ve zbytku utkání již domácí ubránili důležité první tři body do tabulky.

Milan Svoboda, trenér MFK Chrudim:
„Do pro nás důležitého utkání jsme vstoupili aktivně a až na první šanci hostů jsme měli více ze hry. Náš výkon kulminoval v 60. minutě, kdy se nám konečně podařilo vstřelit branku. Ve zbytku utkání jsme spíše bránili a snažili se o rychlý protiútok do otevřené obrany. Bohužel se nám nepodařilo dát uklidňující branku a naopak měli hosté velmi blízko k vyrovnání. Nakonec kluci zápas dotáhli, ale uspokojit nás může pouze výsledek, ve hře jsme měli pořád spoustu okének.“

Sestava: Gregovský Opletal, Zikmunda, Šikl (75.Bakeš), Marel Sejkora Klika , Kužma (60.Vácha), Rožek Jankele, Voženílek

Branka: Jankele.