Při tomto muži, spolujezdci z renaultu, stáli všichni svatí. Hrozivě vyhlížející havárii přežil bez škrábnutí. Řidič Fordu Tansit se u Nasavrk na Chrudimsku nevěnoval dostatečně řízení a přehlédl protijedoucí Renault Laguna. Vozidla se čelně srazila.

Zdroj: Karel Dvořák

Smrtí řidiče babety skončila srážka s dodávkou u hotelu Lichnice v Třemošnici na Chrudimsku.

Zdroj: Karel Dvořák

Řidič (66 let) motocyklu značky Yamaha, jedoucí ve směru od obce Dolní Kalná na Bukovinu na Trutnovsku, nezvládl v obci Čistá u Horek při průjezdu zatáčkou řízení a havaroval do příkopu. Při havárii utrpěl těžká zranění, byl převezen do nemocnice.

Zdroj: archiv PS

Na silnici druhé třídy ve Slatině na Svitavsku havaroval v pondělí opilý jedenapadesátiletý řidič z Brna. V zatáčce dostal s mercedesem smyk a skončil mezi auty zaparkovanými u komunikace. V dechu měl více jak 2,5 promile alkoholu.

Zdroj: Policie ČR Svitavy

Ve středu 4. června se otáčel na křižovatce u obce Ohaveč řidič s kamionem a střetl se s osobním vozidlem Škoda Felicia. Při nehodě došlo k lehkému zranění řidiče osobního vozu a jeho spolujezdce.

Zdroj: Policie ČR Jičín

V obci Stěžery osmatřicetiletá řidička osobního automobilu Renault cizí státní příslušnosti se na úseku táhlé levotočivé zatáčky střetla zezadu s cyklistou. Při střetu utrpěl dvaatřicetiletý cyklista z Hradce Králové zranění, kterému na místě podlehl.

Zdroj: Policie ČR Hradec Králové

Řidič citroenu při vyjíždění z vedlejší komunikace přehlédl jedoucí tatru. Při středeční havárii ve Vysokém Mýtě vyvázl jako zázrakem ze zcela zdemolované kabiny vozu nezraněn.

Řidič citroenu při vyjíždění z vedlejší komunikace přehlédl jedoucí tatru. Při středeční havárii ve Vysokém Mýtě vyvázl jako zázrakem ze zcela zdemolované kabiny vozu nezraněn.

Zdroj: Policie ČR

K dopravní nehodě osobního automobilu došlo v Červeném Kostelci. Vůz narazil do sloupu telefonního vedení. Při karambolu praskl sloup telefonního vedení, ohrožoval projíždějící vozy.

Zdroj: PS Náchod

Takhle dopadl osobní automobil značky Ford, který havaroval ve čtvrtek odpoledne v Rozhovicích. Nehoda, která se stále vyšetřuje, se naštěstí obešla bez vážnějších zranění.

Zdroj: Karel Dvořák

Na kruhové křižovatce v Chrudimi Na Bídě srazil v pátek v poledne kamion chodce a vážně ho zranil. Na místě zasahoval i vrtulník. Bohužel, muž po převozu do nemocnice zemřel.

Zdroj: Karel Dvořák

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Na ubytovně našli dvě mrtvá těla
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: DENÍK/Lada Součková