V základní části jste v Olomouci prohráli 1:5 a nyní to dopadlo ještě hůř. Platí to i o výkonu mužstva?
Herně to určitě nebylo tak tragické, jak by napovídal včerejší výsledek. V prvním utkání jsme podali horší výkon. Opticky byl zápas vcelku vyrovnaný, zlom přišel na konci první třetiny, kdy jsme během pouhých 88 vteřin třikrát inkasovali, z toho dvakráít při vlastní početní výhodě. A že jsme v dalším průběhu dostali ještě jeden gól při naší přesilovce, tak to se jen tak nevidí. Přitom přesilových her jsme hráli hodně, dokonce i 50 vteřin pět na tři, ale přesilovky byly pro nás včera jako začarovaný kruh.

Podle online reportáže byla největší chrudimskou šancí Zadinova tyč ve druhé třetině…
Těch nadějných šancí bylo víc, ale chybělo nám potřebné štěstí. Věřím tomu, že kdyby ve 26. minutě místo té tyče Zadina korigoval na 3:1, že bychom zápas ještě dokázali zdramatizovat. Zkrátka nám nebylo přáno a snad jsme si smůlu vybrali na dlouho dopředu.

V sobotu vás čeká domácí utkání s Kadaní, na kterou se vám v základní části dařilo (výhry 4:1 a 5:1). Nemůže vás průběh zápasu v Olomouci negativně ovlivnit?
Na zápas v Olomouci musíme rychle zapomenout. Věřím tomu, že taková smůla jako byla tam, nás už dlouho nepotká. Proto jsem před sobotou optimista. Rozhodně chceme hrát na tříbodovou výhru a dostat se tak opět trochu do klidu v lepší polovině tabulky.