1. místo
PA0382 Roman Špaček, Sopotnice 5 37

2. – 4. místo
PA0205 Aleš Hrubý, M. Třebová 14 34
PA0341 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto 5 34
PA0209 Zdeňka Štefánková, M. Třebová -1 34

5. – 8. místo
PA0251 Petr Sedlák, Staré Město 11 31
PA0315 Andrea Gibiecová, Polička 8 31
PA0008 Pavel Drahý, Chrudim III 2 31
PA0218 Marcel Pánik, Rychnov 2 31
9. – 15. místo
PA0321 Karel Drábek, Nedvězí 11 28
PA0397 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 8 28
PA0145 Jan Polášek st., Chrudim III 8 28
PA0094 Miroslav Balínek, Pardubice 5 28
PA0162 Josef Svoboda, Slatiňany 5 28
PA0201 Monika Merglová, Litomyšl 2 28
PA0180 Karel Štorek, Cerekvice 2 28
16. – 23. místo
PA0334 Zdeněk Honza ml., Ústí n. Orl. 8 25
PA0268 Ludmila Zábská, Pardubice 8 25
PA0174 Pavel Barvíř, Zlín 5 25
PA0158 Josef Jelínek, Čankovice 5 25
PA0285 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 5 25
PA0140 Robert Tesárek, Tuněchody 5 25
PA0026 Vladimír Škarvada, Hlinsko -1 25
PA0346 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto -1 25
24. – 38. místo
PA0322 Jiří Drábek, Nedvězí 8 22
PA0153 Zdenda Horník, Bítovany 5 22
PA0062 František Kaplan, Moravany 5 22
PA0199 Josef Mergl, Litomyšl 5 22
PA0274 Vladimír Paďour st., Pardubice 5 22
PA0298 Milan Písek, Jaroměřice 5 22
PA0083 Ladislav Voršilka, Pardubice 5 22
PA0125 Romana Vyoralová, Svratouch 5 22
PA0126 Míša Vyoralová, Svratouch 5 22
PA0383 Libor Diblík, Sopotnice 2 22
PA0333 Zdeněk Honza, Ústí n. Orl. 2 22
PA0219 Karel Rádsetoulal, Radkov 2 22
PA0379 Jiří Stránský, Řetová 2 22
PA0107 Michal Špaček, Dašice 2 22
PA0244 Karel Bělohlav, Pardubice -1 22
39. – 41. místo
PA0222 Věra Dosedělová, M. Třebová 8 20
PA0144 Miloslav Kopecký, Rozhovice -1 20
PA0432 Růžena Lebedová, Svitavy -4 20
42. – 60. místo
PA0132 Iveta Fuksová, Tuněchody 14 19
PA0254 František Boštík, Poříčí 5 19
PA0182 Markéta Gregušová, Litomyšl 5 19
PA0091 Alena Knapeová, Pardubice 5 19
PA0092 Jan Kouřil, Pardubice 5 19
PA0127 Míra Kučera, Svratouch 5 19
PA0044 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 5 19
PA0288 Patrik Roušar, Svitavy 5 19
PA0087 Josef Svoboda, Pardubice 5 19
PA0088 Jarmila Svobodová, Pardubice 5 19
PA0376 Pavel Bambušek, Česká Třebová 2 19
PA0367 Vladimír Fikejs, Žamberk 2 19
PA0276 Radek Ipser, Starý Mateřov 2 19
PA0072 Milan Shejbal ml., Pardubice 2 19
PA0210 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 19
PA0070 Laďka Chmelenská, Pardubice -1 19
PA0349 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto -1 19
PA0078 Matěj Košťál, Pardubice -4 19
PA0275 Eva Lejhancová, Pardubice -4 19
61. – 62. místo
PA0311 Jiří Premauer, Litomyšl 11 18
PA0431 Karel Tomšík, Hlinsko 5 18
63. – 68. místo
PA0434 Anna Bisová, Karle 5 17
PA0424 David Krčil, Skuteč 2 17
PA0266 Jan Kubát, Pardubice 0 17
PA0388 Miroslav Tesař, Česká Třebová 0 17
PA0436 Eduard Brázda, Svitavy -4 17
PA0119 Jaromír Patočka ml., Bělá -4 17
69. – 101. místo
PA0028 Vladislava Šárová, Chrast 11 16
PA0172 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 8 16
PA0183 Roman Greguš ml., Litomyšl 8 16
PA0154 Antonín Hradec, H. Městec 8 16
PA0037 Eva Kacafírková, Kočí 8 16
PA0047 Jan Kuchta, Pardubice 8 16
PA0200 Klára Merglová, Litomyšl 8 16
PA0048 Patrik Poulíček, Pardubice 8 16
PA0024 Drahomíra Bláhová, Bělá 5 16
PA0364 Mirek Buřič, Chrudim 5 16
PA0109 Ludmila Havlíková, Pardubice 5 16
PA0208 Luboš Komprda, M. Třebová 5 16
PA0271 Jiří Lejhanec, Pardubice 5 16
PA0318 Helena Novotná, Nedvězí 5 16
PA0016 Radek Pešek, Libchavy 5 16
PA0124 Jiří Rejda, Svratouch 5 16
PA0392 Ivana Sedláková, Ústí n. Orl. 5 16
PA0046 Josef Urbanec, Pardubice 5 16
PA0278 Marie Vrátilová, Staré Hradiště 5 16
PA0211 Josef Brychta, Kunčina 2 16
PA0260 Jiří Frank, Trstěnice 2 16
PA0366 Tomáš Halbrštát, Letohrad 2 16
PA0290 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. 2 16
PA0061 Martin Joudal, Veselí 2 16
PA0262 Miloslava Michková, Pardubice 2 16
PA0159 Olga Moravcová, Slatiňany 2 16
PA0111 Vladimír Paďour ml., Pardubice 2 16
PA0297 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 2 16
PA0184 Roman Greguš st., Litomyšl -1 16
PA0343 Václav Krásný, Vysoké Mýto -1 16
PA0280 Stanislav Novotný, Staré Hradiště -1 16
PA0351 Filip Ryant, Vysoké Mýto -1 16
PA0139 Ladislav Synek, Pardubice 2 -1 16
102. – 103. místo
PA0085 Jiří Maštalíř ml., Pardubice 8 14
PA0118 Bohuslav Bulva, Bělá -1 14
104. – 147. místo
PA0093 Marek Balínek, Pardubice 11 13
PA0303 Martin Krč, Horní Štěpánov 8 13
PA0336 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 8 13
PA0319 Michal Novotný, Nedvězí 8 13
PA0020 Josef Pešava, Chrudim 8 13
PA0045 Jaroslav Čáp, Pardubice 5 13
PA0134 Josef Fuksa, Tuněchody 5 13
PA0029 Vladislav Jiroušek, Lhota u Chroust. 5 13
PA0198 Miloš Mergl, Litomyšl 5 13
PA0102 Jiří Mikloško, Pardubice 5 13
PA0129 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 13
PA0377 Silvie Stránská, Řetová 5 13
PA0027 Jan Šár st., Chrast 5 13
PA0054 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 5 13
PA0059 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 5 13
PA0279 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 5 13
PA0385 Josef Diblík, Sopotnice 2 13
PA0361 Jiří Držmíšek, Choceň 2 13
PA0348 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto 2 13
PA0077 Nikol Košťálová, Pardubice 2 13
PA0248 Karel Kuběna, Svitavy 2 13
PA0273 Marie Paďourová, Pardubice 2 13
PA0287 David Roušar, Svitavy 2 13
PA0034 Zdeněk Sotona, Žumberk 2 13
PA0352 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto 2 13
PA0186 Šimon Šilar, Jarošov 2 13
PA0286 Roman Štěpánek, Horní Jelení 2 13
PA0350 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto 2 13
PA0009 Pavel Urválek, Chrudim III 2 13
PA0108 Ladislav Zábský, Pardubice 2 13
PA0375 Milan Kopecký, Česká Třebová 0 13
PA0010 Jiří Svoboda, Chrudim 0 13
PA0468 Martin Fišer, Vendolí -1 13
PA0339 Gabriela Khýnová, Vysoké Mýto -1 13
PA0399 Marie Moníková, Ráby -1 13
PA0149 Marián Polášek, Chrudim III -1 13
PA0289 Radek Roušar, Svitavy -1 13
PA0138 Martin Solnička, Srní -1 13
PA0238 Václav Šimr, Kostěnice -1 13
PA0156 Kateřina Táborská, Slatiňany -1 13
PA0030 Libor Tuček, Bělá -1 13
PA0067 Miloš Krejčí, Pardubice -4 13
PA0066 Radka Krejčová, Pardubice -4 13
PA0040 Pavel Suchánek, Svojšice -4 13
148. – 153. místo
PA0194 Sandra Horská, Litomyšl 2 12
PA0189 Helena Benešová, Trstěnice 0 12
PA0122 Hana Honzáková, Lozice 0 12
PA0380 Milan Pustaj, Česká Třebová 0 12
PA0147 Lucka Součková, Chrudim III 0 12
PA0165 Tomáš Marný, Pardubice -4 12
154. – 158. místo
PA0440 František Kovář, Č. Třebová 8 11
PA0221 Bedřich Doseděl, M. Třebová 5 11
PA0249 Jiří Fečko, Opatov 5 11
PA0148 Martin Souček, Chrudim III 0 11
PA0117 Jaroslav Brůna st., Bělá -1 11
159. – 203. místo
PA0401 Ivana Kašparová, Pardubice 14 10
PA0395 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje 11 10
PA0025 Soňa Škarvadová, Hlinsko 8 10
PA0167 Josef Vacek, Chrudim III 8 10
PA0065 Roman Vencl, Pce – Svítkov 8 10
PA0256 Zdeněk Drobný, Poříčí 5 10
PA0095 Vilma Látová, Pardubice 5 10
PA0101 Marie Miklošková, Pardubice 5 10
PA0185 Jaroslav Zeman, Jarošov 5 10
PA0239 Libor Doležal, Pardubice 2 10
PA0308 Ladislav Hladký ml., Sebranice 2 10
PA0306 Ladislav Hladký st., Sebranice 2 10
PA0150 Lenka Horáková, Svídnice 2 10
PA0214 Aťka Khýr, Staré Město 2 10
PA0355 Josef Koukol, Klášterec n. Orl. 2 10
PA0294 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 2 10
PA0216 Jana Kumstátová, Staré Město 2 10
PA0178 Luděk Marčík, Osík 2 10
PA0177 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 2 10
PA0176 Marie Marčíková, Dolní Újezd 2 10
PA0100 Bartolomej Mikloško, Pardubice 2 10
PA0190 Josef Novák, Litomyšl 2 10
PA0146 Jan Polášek, Chrudim III 2 10
PA0342 Hana Ryantová, Vysoké Mýto 2 10
PA0090 Hana Sejkorová, Pardubice 2 10
PA0151 Mirek Svoboda, Ronov 2 10
PA0252 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 2 10
PA0203 Tomáš Urban, Litomyšl 2 10
PA0038 Bohuslav Vančura, Pohránov 2 10
PA0340 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto 2 10
PA0110 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč -1 10
PA0104 Radoslava Marková, Pardubice -1 10
PA0400 Václav Moník, Ráby -1 10
PA0160 Miloš Moravec, Slatiňany -1 10
PA0305 Josef Popelka, Polička -1 10
PA0137 Lenka Solničková, Srní -1 10
PA0378 Matěj Stránský, Řetová -1 10
PA0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody -1 10
PA0080 Láďa Daněk, Pardubice -4 10
PA0152 Martin Horník, Bítovany -4 10
PA0316 Petr Jílek, Polička -4 10
PA0213 Alena Khýrová, Staré Město -4 10
PA0381 Jolana Špačková, Sopotnice -4 10
PA0191 Václav Zavřel, Dolní Újezd -4 10
PA0224 Renata Koťarová, Pardubice -7 10
204. – 209. místo
PA0449 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 11 9
PA0457 Karel Halbrštát, Mistrovice 8 9
PA0204 Pavel Urban, Litomyšl 5 9
PA0258 Marek Boštík, Poříčí 0 9
PA0197 Radovan Rumler, Litomyšl 0 9
210. – 218. místo
PA0410 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 11 8
PA0408 Roman Vaňásek, Jaroslav 5 8
PA0453 Mike Horn, St. Hradiště 0 8
PA0448 Roman Kubík, Vejvanovice 0 8
PA0121 Jaroslav Brůna, Bělá -4 8
PA0227 Ladislav Kubizňák, Sezemice -4 8
PA0229 Filip Kubizňák, Sezemice -4 8
PA0228 Anna Matúšů, Sezemice -4 8
PA0120 Jaromír Patočka st., Bělá -4 8
219. – 257. místo
PA0105 Jiří Špaček, Dašice 11 7
PA0253 Pavel Drobný, Poříčí 8 7
PA0068 Horymír Filip, Pardubice 8 7
PA0404 Monika Klabouchová, Velké Koloděje 8 7
PA0391 Bohuslav Kolář, Ústí n. Orl. 8 7
PA0458 Eva Kynclová ml., Krouna 8 7
PA0053 Bohuslav Šulc, Pardubice 8 7
PA0168 Jaroslava Vacková, Chrudim III 8 7
PA0114 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 7
PA0196 Miroslav Horský, Litomyšl 5 7
PA0074 Milan Shejbal st., Pardubice 5 7
PA0135 Jiří Starý, Bítovany 5 7
PA0269 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 2 7
PA0464 Milan Kořistek, Svitavy 2 7
PA0393 Pavla Lejsková, Pardubice 2 7
PA0073 Tomáš Shejbal, Pardubice 2 7
PA0233 Radek Voříšek, Staré Hradiště 2 7
PA0234 Jan Voříšek, Staré Hradiště 2 7
PA0353 Miroslav Záleský, Tisová 2 7
PA0369 Oldřich Dostál, Dolní Čermná 0 7
PA0373 Markéta Hyksová, Česká Třebová 0 7
PA0267 Miloslav Zita, Lázně Bohdaneč 0 7
PA0115 Roman Hanuš, Slatiňany -1 7
PA0282 Martin Hrnčál, Staré Hradiště -1 7
PA0007 Eva Hromádková, Chrast -1 7
PA0368 Leoš Jantač, Lanškroun -1 7
PA0461 Miloš Kafuněk, Svitavy -1 7
PA0460 Leoš Mihola, Svitavy -1 7
PA0310 Jaroslava Premauerová, Bystré -1 7
PA0302 Marek Soural, Úsobrno -1 7
PA0277 Martin Špunda, Staré Hradiště -1 7
PA0043 Josef Štěrba, Pardubice -1 7
PA0143 Patrik Tesárek, Tuněchody -1 7
PA0345 Evžen Filip, Vysoké Mýto -4 7
PA0241 Jana Kutinová, Pardubice -4 7
PA0128 Ladislav Starý, Zaječice -4 7
PA0142 Ilona Tesárková, Tuněchody -4 7
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk -7 7
PA0255 Lucie Topičová, Dolní Ředice -7 7
258. – 262. místo
PA0195 Veronika Hořínková, Litomyšl 2 6
PA0309 Stanislav Kučera, Polička 2 6
PA0223 Jan Schneider, M. Třebová 2 6
PA0123 Miroslav Honzák, Lozice 0 6
PA0042 Libor Kubišta, Pardubice 0 6
263. – 275. místo
PA0409 Milan Popilka, Sedlíšťka 8 5
PA0417 Pavel Hypšman, Staré Hradiště 5 5
PA0442 Hana Čečerová, Č. Třebová 2 5
PA0414 Květoslav Gregor, Pardubice 2 5
PA0086 Václav Maštalíř, Pardubice 2 5
PA0082 Jan Alinče, Pardubice 0 5
PA0097 Jan Kubát, Pardubice 0 5
PA0284 Tomáš Mach, Přelouč 0 5
PA0012 Lucie Petrusová, Sobětuchy 0 5
PA0179 Pavel Vávra, Litomyšl 0 5
PA0437 Marina Brázdová, Svitavy -1 5
PA0428 Michal Brázda, Svitavy -4 5
PA0429 Kristýna Brázdová, Svitavy -4 5
276. – 333. místo
PA0246 Bohuslava Hubinková, Čistá 8 4
PA0459 Eva Kynclová, Krouna 8 4
PA0371 Petr Bambusek, Česká Třebová 5 4
PA0133 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 4
PA0365 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 4
PA0206 Lucie Hárychová, Koclířov 5 4
PA0281 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště 5 4
PA0202 Jaroslav Urban, Litomyšl 5 4
PA0469 Ludvík Drápela, Ostrý Kámen 2 4
PA0017 Ladislav Fabián, Chrudim 2 4
PA0058 Zuzana Havránková, Pardubice 2 4
PA0155 František Jelínek, Čankovice 2 4
PA0225 Monika Koťarová, Praha – Vinohrady 2 4
PA0270 Miloš Krejčí ml., Pardubice 2 4
PA0075 Vlastimil Pelikán, Staré Hradiště 2 4
PA0299 Kateřina Písková, Jaroměřice 2 4
PA0301 Jana Písková ml., Jaroměřice 2 4
PA0237 Radek Sedlák, Staré Hradiště 2 4
PA0032 Jan Sychra, Bělá 2 4
PA0188 Marek Beneš, Trstěnice 0 4
PA0344 Barbora Filipová, Vysoké Mýto 0 4
PA0069 Karel Braun, Pardubice -1 4
PA0079 Drahoslav Daněk, Rychnov n. K. -1 4
PA0112 Jaromír Hanuš, Slatiňany -1 4
PA0116 Hana Hanušová, Slatiňany -1 4
PA0060 Vladimír Havránek, Nový Bydžov -1 4
PA0243 Bohuslav Hubinka, Čistá -1 4
PA0230 Lukáš Hyvl, Vápno -1 4
PA0181 Jan Karlík, Polička -1 4
PA0215 Ladislav Khýr, Staré Město -1 4
PA0291 Jana Klíčová, Hradec n. S. -1 4
PA0332 Oldřich Kubík, Choceň -1 4
PA0051 Hana Kužilková, Pardubice -1 4
PA0076 Jaroslav Mako, Staré Hradiště -1 4
PA0099 Jiří Mládek, Pardubice -1 4
PA0317 Martina Novotná, Nedvězí -1 4
PA0337 Roman Páral, Vysoké Mýto -1 4
PA0312 Julius Premauer, Bystré -1 4
PA0173 Tereza Roubínková, Skalica -1 4
PA0035 Lenka Sotonová, Žumberk -1 4
PA0033 Jan Sychra ml., Bělá -1 4
PA0462 Hynek Vávra, Svitavy -1 4
PA0232 Antonín Voříšek, Staré Hradiště -1 4
PA0113 Lucie Hanušová, Slatiňany -4 4
PA0259 Jana Krejcarová, Pardubice -4 4
PA0235 Hana Machová, Pardubice -4 4
PA0014 Antonín Pácha, Jablonné n. Orl. -4 4
PA0171 Kája Remeš, Pardubice -4 4
PA0327 Alena Slabá, Svitavy -4 4
PA0329 Anna Slabá, Svitavy -4 4
PA0331 Ondřej Slabý, Svitavy -4 4
PA0323 Dominik Slabý, Svitavy -4 4
PA0325 Pavel Slabý ml., Svitavy -4 4
PA0326 Pavel Slabý st., Svitavy -4 4
PA0163 Viktor Svoboda, Slatiňany -4 4
PA0089 Jakub Svoboda, Pardubice -4 4
PA0161 Pavel Váňa, Slatiňany -4 4
334. – 338. místo
PA0438 Miloš Drmola, Svitavy 2 3
PA0455 Pavel Krejcar, Rychnov n. K. 2 3
PA0423 Lumír Sokol ml., Pardubice 2 3
PA0454 Rudolf Friede, St. Hradiště -1 3
PA0164 Sanis Bouzolidis, Pardubice -4 3
339. – 355. místo
PA0419 Bedřich Vogl, Doubravice 5 2
PA0358 David Dostál, Králíky 2 2
PA0272 Jiří Lejhanec ml., Pardubice 2 2
PA0407 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 2
PA0405 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 2
PA0370 Jan Holub, Česká Třebová 0 2
PA0170 Martina Homolková, Lukavice 0 2
PA0451 Lenka Horn, St. Hradiště 0 2
PA0445 Jaroslav Jirout, Litomyšl 0 2
PA0386 Martin Kaplan, Sopotnice 0 2
PA0466 Karolina Kořistková, Svitavy 0 2
PA0011 Josef Petrus, Sobětuchy 0 2
PA0226 Barbora Sedláková, Staré Hradiště 0 2
PA0425 Milan Štoll, Slatiňany -1 2
PA0422 Bamba Čermák, Dašice -4 2
PA0265 Karel Hamáček, Pardubice -4 2
PA0443 Jaroslav Nastoupil ml., Č. Třebová -4 2
356. – 389. místo
PA0471 Bohuslav Poulíček, Pardubice 11 1
PA0384 Roman Diblík, Sopotnice 5 1
PA0402 Martina Kašparová, Pardubice 5 1
PA0465 Adéla Kořistková, Svitavy 5 1
PA0039 Oldřich Hlaváček, Pohránov 2 1
PA0421 Petr Houska, Pardubice 2 1
PA0006 Jan Hromádko, Chrast 2 1
PA0022 Květa Hromádková, Zaječice 2 1
PA0103 Jiří Marek, Pardubice 2 1
PA0036 Eva Sotonová, Žumberk 2 1
PA0283 Monika Treichlová, Nový Bydžov 2 1
PA0372 Lubomír Kopecký, Česká Třebová 0 1
PA0374 Libor Stránský, Česká Třebová 0 1
PA0347 Milan Šplíchal, Vysoké Mýto 0 1
PA0175 Vladimír Bačík, Litomyšl -1 1
PA0193 Lucie Hořínková, Litomyšl -1 1
PA0021 Jan Hromádko, Zaječice -1 1
PA0041 Martin Jandák, Přelouč -1 1
PA0131 Martin Mašata, Tuněchody -1 1
PA0296 Jan Pazdírek, Jaroměřice -1 1
PA0300 Jana Písková st., Jaroměřice -1 1
PA0031 Ondra Sychra, Bělá -1 1
PA0187 Matěj Šilar, Jarošov -1 1
PA0250 František Topič, Dolní Ředice -1 1
PA0264 Dominika Drábková, Pardubice -4 1
PA0023 René Hromádko, Zaječice -4 1
PA0050 Markéta Komárková, Pardubice -4 1
PA0081 Jan Košťál, Pardubice -4 1
PA0049 Milan Linha, Pardubice -4 1
PA0015 Marie Páchová, Jablonné n. Orl. -4 1
PA0330 Anja Slabá, Svitavy -4 1
PA0328 Tomáš Slabý, Svitavy -4 1
PA0324 Petr Slabý, Svitavy -4 1
PA0001 Pavel Šimek, Dašice -4 1
390. – 394. místo
PA0456 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 8 0
PA0166 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 2 0
PA0359 Vladimír Dostál, Králíky 0 0
PA0292 Martin Zedník ml., Svitavy 0 0
PA0452 Petr Linha, Pardubice -1 0
395. – 410. místo
PA0439 Lucie Kovářová, Č. Třebová 8 -1
PA0412 Bohumila Gregorová, Pardubice 5 -1
PA0064 Jitka Šováňová, Pce – Svítkov 2 -1
PA0446 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 0 -1
PA0447 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 0 -1
PA0406 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 -1
PA0236 Alena Sokolová, Pardubice 0 -1
PA0450 Michal Vobora, Staré Hradiště 0 -1
PA0478 Anna Cesneková, Lipník -1 -1
PA0360 Vladimír Dostál, Králíky -1 -1
PA0356 Petr Kříž, Dolní Sloupnice -1 -1
PA0354 Jindřiška Křížová, Dolní Sloupnice -1 -1
PA0475 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota -1 -1
PA0474 Jiří Valenta, Pardubice -1 -1
PA0063 Radek Slavík, Pce – Svítkov -4 -1
PA0430 Marie Homolová, Svitavy -7 -1
411. – 430. místo
PA0389 Michal Kolář, Ústí n. Orl. 5 -2
PA0320 Oldřich Černý, Polička 2 -2
PA0207 Jiří Hárych, Koclířov 2 -2
PA0056 Milan Havránek, Pardubice 2 -2
PA0307 Marie Hladká, Sebranice 2 -2
PA0335 Ludmila Honzová, Ústí n. Orl. 2 -2
PA0463 Lucie Kořistková, Svitavy 2 -2
PA0096 Jiří Maštalíř, Pardubice 2 -2
PA0396 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 2 -2
PA0304 Irena Krčová, Horní Štěpánov -1 -2
PA0362 Veronika Křivánková, Zaječice -1 -2
PA0261 Jiří Michek, Pardubice -1 -2
PA0002 Lumír Sokol, Pardubice -1 -2
PA0003 Ladislav Bezdíček, Pardubice -4 -2
PA0242 Iva Doležalová, Pardubice -4 -2
PA0314 Miroslav Jílek, Polička -4 -2
PA0247 Ondřej Karvánek, Dolní Ředice -4 -2
PA0245 Jaroslav Šlesinger, Čistá -4 -2
PA0313 Jiří Vávra, Polička -4 -2
PA0470 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen -7 -2
431. – 479. místo
PA0472 Jiří Turek, Koldín 0 -3
PA0473 Marie Turková, Koldín 0 -3
PA0293 Martin Zedník st., Svitavy 0 -3
PA0441 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 2 -4
PA0444 Adam Jirout, Litomyšl 0 -4
PA0415 Jan Heřmanský, Doubravice -1 -4
PA0212 Petr Kumstát, Staré Město -1 -4
PA0217 Pavel Sotorník, M. Třebová -1 -4
PA0477 František Bis, Karviná -4 -4
PA0479 Václav Bis, Lukavec -4 -4
PA0427 Lada Polášková, Chrudim III -4 -4
PA0476 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota -4 -4
PA0169 Ilona Jindřichovská, Holetín 8 -5
PA0357 Sabina Křivánková, Zaječice 2 -5
PA0018 Martin Pešava, Chrudim 2 -5
PA0363 Josef Štursa, Zaječice 2 -5
PA0390 Pavel Bucháček, Řetová -1 -5
PA0263 Andrejka Drábková, Pardubice -1 -5
PA0467 Marta Fišerová, Vendolí -1 -5
PA0231 Vladislava Horská, Staré Hradiště -1 -5
PA0257 Karel Krejcar, Pardubice -1 -5
PA0403 Tomáš Trojan, Opatovice n. L. -1 -5
PA0387 Jan Drozd, Ústí n. Orl. -4 -5
PA0338 Josef Khýn, Vysoké Mýto -4 -5
PA0055 Rudolf Procházka, Pardubice -4 -5
PA0098 Josef Slabý, Pce – Svítkov -4 -5
PA0426 Bohumil Čížek, Svitavy 2 -6
PA0411 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 5 -7
PA0433 Josef Bis, Karle -1 -7
PA0413 Soňa Gregorová, Pardubice -1 -7
PA0435 Deniska Tesárková, Tuněchody -1 -7
PA0005 Petr Horník, Kočí 2 -8
PA0295 Hana Koutná, Jaroměřice -1 -8
PA0136 Marie Stará, Bítovany -1 -8
PA0004 Oldřich Ezr ml., Rybník -4 -8
PA0394 Josef Lejsek, Pardubice -4 -8
PA0220 Vladimír Vacek, M. Třebová 5 -9
PA0416 Leona Hypšmanová, Staré Hradiště -1 -10
PA0052 David Hamáček, Pardubice -4 -10
PA0420 Pavel Kalhous, Pardubice -4 -10
PA0084 Vladimír Pátek, Pardubice -4 -10
PA0418 Zdena Šulcová, Pardubice -4 -10
PA0130 Marie Stará, Zaječice -1 -11
PA0106 Denisa Špačková, Dašice -1 -11
PA0240 Jindřich Dubišar, Pardubice -4 -11
PA0019 Michal Pešava, Chrudim -4 -11
PA0157 Denisa Táborská, Slatiňany 2 -14
PA0192 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd -4 -17
PA0398 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 2 -20
PA0057 Tomáš Havránek, Pardubice -1 -20

Výsledky 6. kola

1. Č. Budějovice – Pardubice 1 (2:1)
2. Pardubice – Kladno 1 (4:1)
3. Chomutov – Liberec 2 (3:6)
4. Třinec – Vítkovice 2 (4:5)
5. Sparta – Č. Budějovice 1 (4:2)
6. Liberec – Plzeň 1 (6:3)
7. Brno – Zlín 2 (1:3)
8. Litoměřice – Hradec 1 (6:2)
9. ZH Pardubice – M. Třebová 2 (4:5)
10. Č. Třebová – Lanškroun 2 (4:7)
Supertrefa: 73

Střípky z Tip ligy

Po šestém kole registrujeme 479 hráčů. To je o šest více než v pátém. Celkem soutěží 338 mužů a 141 žena. Největší hráčské zastoupení okresu Ústí nad Orlicí má Vysoké Mýto, kde tipuje 17 hráčů.
Do čela průběžného pořadí se dostala Roman Špaček ze Sopotnice, který získal v tomto kole 5 bodů a celkově má bodů 37. Na druhém místě je Aleš Hrubý z M. Třebové a třetí příčku drží Zdeněk Ryant Vysokého Mýta.
Uzávěrka sedmého kola je ve čtvrtek v 17 hodin. Platí nejen pro naši redakci, ale i počítačové hráče.
Kupon pro sedmé kolo najdete na straně 7.
Sběrná místa: Vysoké Mýto: Sport hračky Páral – náměstí Přemysla Otakara, Ústí nad Orlicí: Pivnice U Skoby (Letohradská ul.), Menapo Sport Chudý (T.G.M.), Computer Shop Resler (Pickova ul.) nebo přímo do redakce na adresu: Orlický deník, T. G. Masaryka 96, 562 01 Ústí nad Orlicí.