Na úterní výhru 4:7 v Třebechovicích se pokusili navázat už včera, kdy doma hostili hokejisty Čestic. Utkání skončilo po uzávěrce.

SK Třebechovice – HC Skuteč 4:7 (0:3,2:0,2:4)

Branky: 24. J. Lochman, 24. P.Vaniš, 58. Libřický, 58. P.Vaniš – 10. Tomin (Nevečeřal, Pražan), 13. Štursa (Pražan), 15. Komárek (Hladík), 42. Pražan (Nevečeřal), 47. Kusý (Pešek), 57. Pešek (Komárek), 60. Nevečeřal (Tomin). Rozhodčí: Martinek – Brandejs, Schejbal. Vyloučení: 3:0. Bez využití.

V první části se brankově prosazovali pouze hosté, kteří šli v 10. minutě do vedení, když se po přihrávkách Nevečeřala a Pražana trefil Tomin. O tři minuty později přihrál Pražan od zadního mantinelu Štursovi a ten pohotově zvýšil-0:2. O dvě minuty později se pokoušel gólmana překonat Hladík,ten ale jeho pokus vyrazil a Komárek už si věděl rady - 0:3. Stav po první třetině vypadal jednoznačně, ale hra tomu neodpovídala. Domácí se také dostali do několika výborných šancí, ale A. Herynek jim skórovat nedovolil.

Co se domácím nepodařilo v první třetině, tak dokázali ve 24. minutě a to hned dvakrát – nejprve střílel J. Lochman, a ihned poté P. Vaniš st. – 2:3. Další branky v této části hry už nepadly, i když hosté měli 40 vteřin dvojnásobnou početní výhodu, ale nic z ní nedokázali vytěžit. A když už se neprosadili ani domácí, kteří ve 35. minutě stříleli jenom do tyče, šlo se do kabin za těsného stavu 2:3.

Začátek třetí třetiny se přece jen lépe povedl hostům a ve 42. minutě po přihrávce Nevečeřala dával Pražan na 2:4. Poté našel Pešek krásnou kolmou přihrávkou Kusého a ten se z brejku nemýlil-2:5. A když v 57.minutě po přihrávce Komárka korunoval svůj výborný výkon brankou Pešek, bylo to už – 2:6. Domácí ale dokázali opět během minuty dvakrát skórovat – v 58. minutě po nedůrazné hře hostů se nejprve prosadil Libřický a o 43 vteřin později inkasovali nepoučení hosté od P. Vaniše st. - 4:6. Třebechovičtí odvolali na poslední minutu brankáře, ale Nevečeřal prvním pokusem netrefil prázdnou branku, ihned po buly však ,,tenisovým lobem" už úspěšný byl a upravil na konečných 4:7.

Sestava Skutče: A. Herynek – Hladík, Kusý, Komárek, Bureš, Štursa – Tomin, Pražan, Nevečeřal, Špilar, Pešek – J. Herynek, Klusoň, Zoulík, Sahula.