Žákovská družstva sehrála první přípravné utkání v Pelhřimově a na tuto sobotu se připravuje akce, která jistě zaujme, jak čtěte dále.

V rámci víkendového soustředění v Pelhřimově sehrály kategorie mladších a starších žáků přípravná utkání s Pelhřimovem. Mladší žáci Pelhřimov - Hlinsko 2:4, branky hostů: Plíšek 2, F. Trögner, Vamberský. Starší žáci Pelhřimov - Hlinsko 8:2, branky hostů: Vopršal, Bříza

„Soustředění celkově hodnotím velmi kladně, sešla se většina kádru. Denně jsme strávili tři hodiny na ledě. Tréninky spočívaly ve zdokonalování bruslařských dovedností, ve kterém nám pomohly i lekce krasobruslařek Dukly Jihlava, a trénink herních dovedností jednotlivce,“ řekl po příjezdu šéftrenér mládeže Jaroslav Plíšek.

Místní hokejový klub pořádá v sobotu 3. září od 14 hodin Den s hokejem. Na autogramiádu a focení přijedou extraligoví hokejisté HC ČSOB Pardubice. Pro děti je připravena na zimním stadionu v Olšinkách řada zábavných soutěží jako střelba na brankáře, hokejový slalom, střelba na koš. Přijďte se pobavit - vstup zdarma!

(dom)