Vzhledem k lichému počtu účastníků měla tentokrát volný termín Skuteč, Hlinečtí si zápas s Chocní (3:9) předehráli, a tak z našeho trojlístku si zahrál pouze lídr tabulky, který na domácím ledě deklasoval poslední celek tabulky. Pro úplnost: Chotěboř – Litomyšl 5:2 a Polička – Světlá n. Sáz. 5:3.

HC Chrudim – HC Slovan Moravská Třebová 12:1 (3:0, 3:0, 6:1). Branky: Knotek 3, Ondráček, Polák, Stupavský po 2, D. Komárek, Seidler, Budinský. Favorizovaní domácí měli zápas jednoznačně ve svých rukách, navíc neproměnili mnoho šancí. Soupeř přijel jen se dvanácti hráči, vypracoval si i několik střeleckých příležitostí, které až na jednu výjimku brankář Pokorný vychytal. Jak šly minuty? : 6. Ondráček (Sýkora), 12. Knotek, 15. Knotek (Cvrček), 29. D. Komárek, 37. Polák (Knotek), 37. Stupavský (Cvrček), 44. Stupavský (Seidler), 46. Polák (Vacek), 51. Ondráček (Čejgl), 53. Seidler, 60. Knotek (Polák), 60. Budinský (F. Komárek). Hosté stříleli čestný úspěch a nulu Pokornému zkazili v 59. minutě za stavu 10:0. Vítězná sestava: M. Pokorný – Zb. Pokorný, Tesner, Holub, Knotek, Budinský, Urban – D. Komárek, Ondráček, Čejgl – Slavík, Polák, Vacek – Sýkora, Cvrček, F. Komárek – Seidler, Stupavský. Trenér Jiří Polák: „Utkání se soupeřem z posledního místa v tabulce jsme zvládli dobře. Škoda jen inkasované branky , protože jsme si dali za cíl udržet čisté konto brankáře Martina Pokorného.“

V pátek 8. ledna se hraje 19. kolo: Chrudim – Chotěboř (20), Polička – Hlinsko (19.30), Litomyšl – Skuteč (19.30) a pro úplnost Choceň – Moravská Třebová. Chrudim navíc dohrává domácí zápas 16. kola se Světlou v neděli 10. 1. od 12.45 hodin.