V hokejovém meziokresním přeboru jsme zaznamenali nejen kontumační výsledek z důvodu, že „Závodka" nesehrála zápas proti Jezbořicím, ale i několik vyšších trestů.

Zajímavé bylo derby Železných hor, ve kterém vítězný Kostelec měl proti Třemošnickým podporu v šestém hráči, což byli fanoušci. Ti si mohli v napínavém zápase oddechnout až v poslední minutě, kdy pojistku na tři body zaznamenal Pavel Studnička.

Jiskra Skuteč - Torpedo Pardubice 4:11 (2:2, 0:8, 2:1). Branky: J. Kusý 2, Žák, Barkoci Kuška 3, Paleček 2, Srnka, Kučera, hráč s číslem 87 neuveden v zápise, Andrejs, Kolín, Janda. Rozhodčí: Hrouzek Ježek. Vyloučení: 1:3. V herně vyrovnaném zápase vyzněla pro Jiskru katastroficky druhá třetina, kdy neproměnila ani vyložené šance a naopak Torpedo se v koncovce nemýlilo a spustilo nemilosrdný brankostroj.

ZH Pardubice B - Holomci Jezbořice 0:5 kontumačně. V den konání oznámil zástupce ZH Pardubice, že odvolává toto střetnutí, z čehož vyplývá kontumační vítězství pro „hosty". Pardubičtí navíc uhradí pronájem na chrudimském zimním stadionu.

HC Bítovany - AHC Čankovice 5:8 (2:4, 1:1, 2:3). Branky: Zavoral 3, Čejgl 2 Horáček 3, J. Salava 2, Douděra, M. Zítko, Peřina. Rozhodčí: Kolář Sliacký. Vyloučení: 4:8, navíc Chabada (Č) 10 OT. V utkání byli hosté lepší a i když nebyli se svým výkonem plně spokojeni, jejich vítězství pro udržení v čele tabulky je naprosto zasloužené.

Spartak Hlinsko - Sokol Česká Bělá 8:2 (1:1, 4:1, 3:0). Branky: Ježek 2, Černý 2, Nepokoj, Jan Vrána, Sláma, Sodomka Košmider, David Kubát. Rozhodčí: Hrouzek Javůrek. Vyloučení: 6:5, navíc Jaromír Kubát (ČB) 10 OT. S Hlineckými pouze v úvodní části držel soupeř krok, pak však už nebylo pochyb, kdo je pánem na ledě a kdo si připíše tři body.

8. Bítovany 8 1 0 0 7 30: 85 3

SDH Kostelec - HC Třemošnice 4:2 (2:1, 1:1, 1:0). Branky: Pražák 2, Stejskal, Studnička Jan Machota 2. Rozhodčí: Schaffer Sliacký. Vyloučení: 9:8, navíc Pavel Marek (T) 10 OT. Využití: 1:0. V derby Železných hor by výsledku slušela remíza. Vítězové se opírali o tandem Pražák Víšek (otočil stav z 0:1 dvěma góly), úspěšně si vedl i gólman Němec. Hosté jako již v posledních zápasech měli v brance skvělého Hájka, který byl pro SDH největší překážkou. Za stavu 3:2 stříleli Kostelečtí za podpory svých fanoušků pojišťovací čtvrtý gól až v čase 59:44 minut.

Wignes Pardubice - Vysmátý zmije Pardubice 0:3 (0:1, 0:2, 0:0). Branky: Berger 2, Mário. Výsledek odpovídá průběhu hry. Bližší z pondělního zápasu ve Skutči nedošlo.

Road cafe - Pardubice Jokerit Skuteč 4:2 (0:2, 1:0, 3:0). Branky: Kubát, Rychlík, Komárek, Cincibuch Talácko, Nevole. Rozhodčí: Adámek Pecina. Vyloučení: 8:8, navíc Bartoň Nevole (oba 5 + do konce utkání). Vypjatý zápas s častými šarvátkami, ve kterém se „domácí" nechali zaskočit dvoubrankovým vedením dosud vedoucího Jokeritu. V dalším průběhu dominoval pardubický tým, který se tak probojoval do čela tabulky.