V „áčku" došlo po tříbodovém vítězném utkání České Bělé nad Hlinskem ke střídání na špici tabulky, Skutečské derby pro sebe rozhodla favorizovaná Jiskra. Nejlepší mušku měl tentokrát čankovický kanonýr Jakub Salava, který pěti góly „sestřelil" poslední tým tabulky. Po vyrovnaném, remízovém zápase byli šťastnější až v deváté sérii samostatných nájezdů Bítovanští.

SKUPINA A

AHC Čankovice HC Třemošnice 10:3 (4:3, 3:0, 3:0). Branky: Salava 5, Zítko, Martin Chocholouš, Blažek, Beneš, Douděra nehlášeno. Hosté se ujali vedení již ve 37. vteřině a během úvodní třetiny dokázali trestat chyby svého soupeře. Domácí od druhé dvacetiminutovky přidali a již se nenechali ničím zaskočit, výsledek si již s přehledem pohlídali.

Jiskra Skuteč Jokerit Skuteč 8:3 (2:1, 3:0, 3:2). Branky: Starý 3, Vinař, Pitra, Lenoch, P. Zoulík, Podaný Mareš, Prášek, V. Zoulík. Po vyrovnané úvodní dvacetiminutovce Jiskra převzala otěže zápasu, čtyřikrát využila početní výhodu při počtu vyloučených 4:10 a postupně soupeři utekla až na 8:1. Jokerit v závěrečných minutách korigoval výši porážky dvěma góly na konečných 8:3.

Dynamo Rosice Wignes Pardubice 8:1 (0:0, 3:1, 5:0). Branky: Vrabec, Brázda ml., Šikl po 2, Brázda st., Novotný nehlášeno. První třetina vyzněla pro Dynamo velmi špatně, naštěstí vše pochytal Haltuch. V prostřední části šli Pardubičtí do vedení, ale od poloviny zápasu se začalo herně i střelecky prosazovat Dynamo, které v závěrečné části potvrdilo roli favorita. Vítězná sestava: Haltuch Vlášek, A. Novotný, Bartoníček, P. Zahálka Vrabec, Brázda st., Brázda ml. Komárek, Šikl, Teplý + Dvořák.

Česká Bělá Hlinsko B 10:6 (3:2, 2:3, 5:1). Branky: Kubát a Klement po 3, Košmídr 2, Blažek, Slavík Ježek a D. Kopecký po 2, Černý, Havel. Rozhodčí: Hájek Hrouzek. Vyloučení: 5:7, navíc Kunz (ČB) 10 OT. Po dvě třetiny bylo utkání vzácně vyrovnané, skóre jako na houpačce: 2:0 2:2 5:2 5:6. Šestý vedoucí gól Hlinska padl ve 46. minutě a od té doby přišel českobělský uragán a s ním i pět gólů v síti Karla Gregora. Odveta se tedy chlapcům od Havlíčkova Brodu vydařila.

SKUPINA B

Amat Pardubice ZH Pardubice B 5:10 (3:2, 0:3, 2:5). Branky: Pravec 3, Kiac, Krupka Mlateček 3, Kusý a Valábek po 2, Čermák, Jahna, Herynk. Rozhodčí: Ježek Javůrek. Vyloučení: 4:12. Hráč Amatu Müller neproměnil za stavu 3:2 trestné střílení nařízené za podražení. To byl zlom v pardubickém derby, ve kterém pak už měla navrch rezerva ZH.

HC Bítovany SDH Kostelec 4:3 SN (2:0, 0:1, 1:2 1:0). Branky: Dundáček, Meduna, Málek, rozhodující devátý nájezd Štrup Tlapák 2 (1 z trestného střílení), Pražák. Rozhodčí: L. Budinský Pecina. Vyloučení: 2:5. Využití: 2:0. Ve 13. za stavu 0:0 Dynter neproměnil nájezd. SDH bojovností držel s favoritem krok, nad brankářem vyzrál až z TS, kdy snížil na 2:1. Bítovany z dvojnásobné přesilovky utekly na 3:1, ale naráz hosté stav srovnali. V první sérii tří nájezdů proměnili Dundáček resp. Pražák. Nakonec až v devátém rozstřelu Štrup dal, Pražák neuspěl. Dělba bodů: dva pro Bítovany, jeden pro Kostelec.

Torpedo Pardubice Road cafe Pardubice 13:8 (8:4, 2:2, 3:2). Branky: Andrejs 3, Ondráček 3, Hlaváček 2, Joudal, Paleček, Jozíf, Kačmarik, Srnka Hak 2, Cincibuch, Polák, Kubát, Komárek, Kudyn, Popler. Rozhodčí: Rulíček R. Budinský. Vyloučení: 3:4, navíc Klinecký (RC) 10 OT. Využití: 1:0. Za úvodních šest minut aniž se gólman Kučera rozkoukal, vedlo Torpedo 6:0 a vypadalo to na debakl. Pak ale favorit polevil, soupeř toho dokázal využít a po dvaceti minutách svítil ukazatel skóre 8:4. Do II. třetiny nastoupil do branky hostí Klinecký, který byl po zbytek utkání velkou překážkou pro střelce Torpeda. Za „neposlušnost" vůči rozhodčímu však obdržel „desítku" (trest odseděl Křemeňák). Dravé mládí hostí drželo s Torpedem poměrně vyrovnaný krok, o čemž svědčí výsledky druhé a třetí třetiny.

1. Torpedo 9 9 0 0 0 78: 39 27

2. Vysmátý zmije 8 7 0 0 1 61: 29 21

3. Jezbořice 8 6 0 0 2 54: 28 18

4. Bítovany 8 3 2 0 3 38: 38 13

5. ZH Pardubice B 9 3 0 0 6 49: 64 9

6. Road cafe 8 2 0 0 6 36: 62 6

7. Amat Pardubice 9 2 0 0 7 40: 72 6

8. SDH Kostelec 9 0 0 2 7 38: 62 2