HC Litomyšl HC Chrudim 4:7 (0:1, 2:4, 2:2). Branky a asistence vítězů: Kišš (Rabas), Janoušek (Frýda), Tesner (Procházka), Kišš (Novák), Kišš (Formánek, Ondráček), Holub, Novák (Kišš, Plch).

Utkání začalo ve svižném tempu, i když herní kombinace vázly díky špatné kvalitě ledu. Přesto hosté svého soupeře výrazně přestříleli. Jedinou branku v této části zaznamenal Kišš. Začátek druhé třetiny chrudimským hokejistům nevyšel a Litomyšl dvěma rychlými góly zvrátila skóre. Díky lepšímu pohybu a přesné střelbě Chrudim ovšem zápas otočila. V poslední třetině dokázali hosté pokračovat v dobrém výkonu a nenechali si vítězství vzít. Střelecky se dařilo Kiššovi, který v zápase zaznamenal tři branky.

Sestava vítězů: Dundáček Sýkora, Budínský - Formánek, Rabas - Tesner, Mládek - Závodník, Škop Langr, Bartoníček, Schweinfurter - Kišš, Novák, Plch - Procházka, Holub, Ondráček - Janoušek, Frýda, Čapek.