Zdejší zimní stadion je od zprovoznění plně využíván nejen družstvy místního HC, ale i krasobruslařským klubem, hodiny si pronajímají i organizace a hobby hokejisté. Ligový starší dorost má v plánu zápasy (SO 24. 8. ve 14 hod. a v SO 31. 8. od 13.45 soupeři zatím neurčeni), junioři mají sehrát první duel tuto sobotu od 16.45 hodin.

ZS Chrudim

„Vzhledem k tomu, že zájem o led je jak ze strany hobby hokejistů, tak samotného HC Chrudim, rozhoduje se o termínu po vzájemné dohodě všech zúčastněných stran, které si pronájem platí včetně místního HC," říká ředitel Sportovišť města Chrudim Luděk Marousek. Zájemci o led se mohou hlásit na emailové adrese: m.dvorak/@ sportovistechrudim.cz.

ZS Hlinsko

O stavu na ZS Hlinsko jsme získali informace od vedoucího Pavla Kábeleho: „U nás to vypadá velmi dobře, všechno jde dle plánu. Od dnešního dne (úterý 20. 8.) začínáme chladit a v sobotu 24. srpna zahájíme provoz. Zájem o ledovou plochu je značný, hlavně od hobby hokejistů, ale také od domácího klubu. Od příštího týdne začnou všechny složky HC s dvoufázovým tréninkem."

ZS Skuteč

Ředitel skutečské společnosti Tomáš Kopecký: „Ledovat začneme v neděli 22. září, provoz zahájíme poslední zářijovou sobotu. Místní sportovci by sice měli zájem jít na led dříve, ale v současném teplém počasí bychom plochu neumrazili, jsme závislí na počasí."

Kdy začínají mistrovské hokejové zápasy nového ročníku 2013/2014?

Krajská liga mužů zahájí mistrovskou soutěž v NE 13. 10., kdy se naše celky potkají s těmito soupeři: Světlá Hlinsko, Č. Třebová Skuteč a Chrudim Choceň.

V krajské lize juniorů, která startuje v pátek 27. září , má náš region jediného zástupce. HC Chrudim přivítá na svém ledě loňského největšího soupeře Chotěboř.

Krajská liga dorostu má stanovenou premiéru na pátek 4. října: Moravská Třebová Hlinsko a okresní derby Skuteč Chrudim.

Liga mladších a starších žáků začne ze všech složek nejdříve, a to v sobotu 21. září: Chrudim Hlinsko a Česká Třebová Skuteč. 

JAROMÍR DOLEŽAL