Choceň – Chrudim 3:11

Branky a asistence: 6. Král (Šejba, Křečan), 28. Zavřel (Kousalík, Prachař T.), 47. Pochobradský (Pilař M.) – 6. Kišš (Koreček, Kalous), 15. Koreček (Kalous), 15. Dobiáš (Plch), 17. Kalous (Novák), 33. Polák Jan (Haltuch, Kišš), 36. Haltuch (Polák Jan, Machač), 37. Kišš (Novák), 48. Dobiáš, 58. Seidler (Haltuch), 58. Haltuch (Polák Jan), 59. Novák (Koreček)
Rozhodčí: Kolář – Kalus, Motýl. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:2. Střely: 31:37. Třetiny: 1:4, 1:3, 1:4. Stav série: 0:1.

HC Chrudim: Ament – Švadlenka, Burkoň, Seidler, Turčáni, Machač, Kalous – Polák Jiří, Polák Jan, Polák Ondřej, Dobiáš, Haltuch, Novák, Karásek, Brožek, Kišš, Koreček, Plch.

Spartak Choceň: Sajdl (od 41. Bernart) – Novák, Jehlička, Vacek, Kousalík, Pilař L., Tölg – Čapek, Křečan, Šejba, Prachař T., Pilař M., Prachař P., Knytl, Krejza, Lichtag, Svatoš, Zavřel, Král, Pochobradský.

První gól vstřelili domácí už v šesté minutě. Jejich radost však trvala pouze dvacet vteřin. S rychlou odpovědí totiž přispěchal Kišš. Poté už na ledě vládla pouze Chrudim. Ještě v první třetině vstřelil gól Koreček. O patnáct vteřin později napálil černou gumu za záda Sajdla i Dobiáš. Jako ve zlém snu si museli Chocenští připadat, když za další minutu už to bylo 1:4, tentokrát se trefil Kalous. A noční můra pokračovala i ve druhé třetině. Ve 33. minutě zvýšil už na 5:1 pro Chrudim Jan Polák.

Krátké procitnutí Spartaku měl na svědomí Zavřel, který v polovině utkání vstřelil druhý gól Chocně. Jenže po něm přišly další těžké direkty hostů. Ve 36. minutě vstřelil gól na 6:2 Haltuch, o za další minutu i Dobiáš. Ve třetí třetině ještě Choceňští upravili skóre díky Pochobradskému, který po závaru dotlačil puk za Amenta. Netrvalo to ale ani minutu a hosté přidali další gól. A nebyl z daleka poslední. V posledních dvou minutách se totiž trefili ještě třikrát. Utkání nakonec skončilo debaklem domácí Chocně 2:11.

Světlá n/S – Hlinsko 5:3

Branky a asistence: 18. Včela P. (Žák), 35. Doležal Jar. (Blažek, Dolinský), 37. Štros (Doležal Jar.), 45. Blažek, 50. Blažek (Včela P., Žák) – 27. Havel (Plachý), 31. Plachý (Havel, Chvojka), 57. Kunz (Plachý, Chvojka).

Rozhodčí: Barek – Padevět, Schaffer. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:1. Třetiny: 1:0, 2:2, 2:1. Stav série: 1:0.

HC Hlinsko: Gregor – Kunz, Poskočil, Sobotka, Pazdera, Koželuh, Hron P., Dítě, Pražan, Zdražil, Chvojka, Havel, Plachý, Brebera, Zdražil, Králíček. Světlá n/S: Zvolánek – Svoboda, Včela O., Síma, Kořínek, Fibikar,Žák, Blažek, Štros, Křišťan, Dušátko, Včela P., Dolinský, Doležal, Špatenka, Kubát.

Hlinsko na ledě favorita po první třetině sice prohrávalo, ale díky dobrému vstupu do druhé části vývoj utkání otočilo na 2:1. Bohužel poté přišla šňůra čtyř přesných zásahů domácích Sklářů a za Hlinsko snižoval až tři minuty před koncem Kunz. Na obrat se hosté ale už nezmohli.