Chotěboř - Chrudim 2:3 (2:1, 0:0, 0:2)

Branky: Dvořák, Kašpar Karásek, Kišš, J. Polák.

Na úvodní gól tohoto zápasu čekalo 250 diváků do páté minuty, kdy hostující Karásek ve spolupráci s Kiššem otevřel skóre. Druhá desetiminutovka byla ve znamení tlaku Chotěboře, která nejprve vyrovnala Dvořákem a v závěru třetiny, kdy pykal na trestné lavici za držení J. Polák, Kašpar gólem do šatny otočil stav na 2:1. Ve druhém dějství oba týmy urputně bojovaly, vytvářely si šance, ale branky nepřicházely. Gólmani Pešek resp. Ament byli pozorní, přesto ve větší permanenci musel být ten domácí (poměr zásahů vyzněl 18:7!). Utkání se lámalo na začátku poslední dvacetiminutovky, kdy byl za sekání vyloučen hostující Dobiáš na pět minut + do konce utkání. Chotěboř dlouhou početní výhodu nedokázala využít, a tak opět platilo staré okřídlené pravidlo „nedáš dostaneš". V začínající 50. minutě Kišš z přihrávky Karáska stav srovnal a po třech minutách mohli Chrudimští jásat potřetí po kombinační akci Kišš Karásek Jiří Polák. Do konce střetnutí sice scházelo necelých osm minut, ale domácí nešli do tlaku, protože se jejich trestná lavice zaplnila několika vyloučenými. Chrudimská dvojnásobná přesilovka také vyzněla naprázdno, protože nikdo nechtěl riskovat případnou chybu, hráči raději drželi puk. Nakonec se tak hostující hokejisté mohli po dvou porážkách opět těšit ze tříbodového zisku.

Sestava HC Chrudim: Ament Urban, Vágner, Vích, Seidler, Budinský, Jiří Polák Kišš, Novák, Karásek Dobiáš, Procházka, Králíček Brožek, Cvrček, Kohoutek. (dom)