Skuteč– Choceň B 11:5 (2:2, 5:3 ,4:0)

Branky vítězů: 11.Turčáni (Vrabec), 17.Hejtmánek (Uhlíř, Brázda), 23.Sýkora (Vrabec), 24.Žák (Janoušek, Vajmar), 26.Starý (Musil), 28.Sýkora (Vrabec), 29.Žák (Marek, Turčáni), 41.Starý (Vajmar), 46.Marek (Turčáni), 52.Hejtmánek (Uhlíř), 58.Turčáni (Sýkora).

Vprvní třetině oba soupeři dobře bránili a až na dvě vyjímky na obou stranách se nedokázal nikdo prosadit. Skuteč do druhé třetiny vlétla sjasným cílem, soupeře zlomit a vyhrát. To se dařilo prvních deset minut, kdy jedna krásná akce střídala druhou a domácí během sedmi minut dali pět branek.

Poté ale nepochopitelně polevili, Choceň se vzchopila a pokusila se udělat ze zápasu znovu drama. Vstup do třetí třetiny ovšem opět srazil hosty na kolena. Skuteč začala znovu hrát svojí účelnou hru a rozprášila veškeré naděje hostí onějaký zvrat.

Až na chvilkový výpadek ve druhé třetině byla Skuteč jasně lepším týmem a úspěšna tak vykročila za vysněným postupem do finále.

Sestava Skutče: Horák (31. Kukla)– Brázda, Kadlec, Vrabec, Sýkora, Pitra, Zoulík (21. Marek)– Hejtmánek, Souček, Uhlíř– Musil, Turčáni, Starý– Vajmar, Janoušek, Žák.