Chrudim - Beroun 0:4

Chrudimští nastoupili již se Zadinou, kterému vypršel trest, a se čtyřmi hráči extraligových Pardubic (Růžička, M. Šeda, Klejna, Rákos). Po úvodním oťukávání Chrudimští ovládli hru a góly na sebe nedaly dlouho čekat. Skóre otevřel v 9. minutě ze skrumáže Semorád a již za dvě minuty přidal Blažek druhou trefu mezi betony brankáře Přikryla. Vydařenou úvodní třetinu podtrhl v 19. minutě v přesilové hře po pěkné kombinaci střelou do prázdné branky Klejna – 0:3.

Prostřední část byla opticky vyrovnanější. Medvědi se dostali do hry zásluhou několika přesilovek, které však nevyužili. Nejblíže gólu byl ve 36. minutě Tvrzník, ale Růžičku zachránila tyč jeho svatyně.

Dravé domácí šelmy definitivně zlomil čtvrtý gól v jejich síti. Dopravil jej tam ve 48. minutě Martinec, který zakončoval akci Zadiny. Zápas se pak již víceméně jenom dohrával. Brankář Růžička udržel první nulu v barvách Chrudimě v této sezoně.

Fakta – branky a asistence: 9. Semorád (Klejna), 11. Blažek (J. Šeda, Procházka), 19. Klejna (Semorád, Vágner). 48. Martinec (Zadina). Rozhodčí: Horák – Dančišin, Matějček.Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Diváci: 280. Třetiny: 0:3, 0:0, 0:1.
HC Berounští Medvědi: Přikryl – Nedvěd, Vošmík, Bolf, Braniš, Cuník, Vojta, Malý, Tvrzník – Švagrovský, Šinágl, Karpov – Vlček, Mrňa, Besser – Novotný, Luňák, Pavel – Slaba, Kupec, Rudovský.
HC Chrudim: Růžička – Charousek, P. Mocek, Toužimský, Vágner, D. Mocek, M. Šeda, Suchý – J. Šeda, Blažek, Procházka – Zadina, Martinec, Žák – Slovák, Král, Bláha – Klejna, Semorád, Rákos – Bělohlávek.