Želvy Chrudim – Jiskra Skuteč 4:3 (1:2, 1:0, 2:1). Branky: Kusý, Lochman, Procházka, Navrátil – Prešek, Musil, Zoulík. Jiskra otevřela skóre v první minutě, ve čtvrté Kusý vyrovnal a Musil vrátil Skuteč do vedení. Jediný gól Lochmana v prostřední části znamenal vyrovnání, poté Zoulík opět poslal hosty do vedení, ale závěr měly lepší Želvy, když po vyrovnání rozhodla v 58. minutě přesná trefa Navrátila.
Holomci Jezbořice – Česká Bělá 6:10 (3:1, 1:3, 2:6). Branky: Pekárek 2, Malinský, Stefanov, Petřík, Hrubeš - Dipold 4, Tecl 2, Kunz, Klement, Koubek, Košmíder. Za deset minut vedly Jezbořice 3:0, ale obraz hry se postupně začal obracet. V závěrečném dějství se domácí ujali ještě vedení 5:4, poté lídr tabulky stáhl hru na dvě pětky a bylo to znát.
Torpédo Pardubice – Tuněchody 14:5 (4:1, 5:2, 5:2). Branky: Czerlinski 5, Kmošek, Paleček, Kuška po 2, Janda, Drbal, Andrejs – Mudruňka a Šplíchal po 2, Zítko. Sedmnáct minut vydržel nerozhodný stav 1:1, poté však už převaha favorizovaného Torpéda byla zřetelná.
Spartak Hlinsko – Čankovice 9:2 (4:0, 4:2, 1:0.). Branky: Ježek a Černý po 2, Popelka, Kopecký, D. Pospíšil, Vrána, Tichý – Stoklasa, Špilar. Domácí měli celý zápas jasně navrch, když řada šancí ještě zůstala nevyužita.
Vysmátý zmije Pardubice – Rozsochatec 9:5 (3:2, 3:1, 3:2). Branky: Musil 3, Petružálek a Chyba po 2, Kopáček, Nekola – Slavík 2, Jar. Halák, Rychlý, Jiří Halák. Tento souboj přinesl brankové hody, za delší konec tahali Pardubičtí.
Jokerit Skuteč – ZH Pardubice 3:5 (0:4, 1:0, 2:1). Branky: Dostál, Částek, Bouška – E. Musil 2, Sodomka, Koblížek, J. Musil. Hosté rozhodli o svém vítězství v úvodní dvacetiminutovce. Soupeř pak jenom marně dotahoval.
SDH Kostelec – Wignes Pardubice 11:0 (4:0, 4:0, 3:0). Branky: Pražák, Kotajný, Studnička a Machatý po 2, Dynter, Vavřina, Fidra. Jednoznačná záležitost Kosteleckých, kteří nepovolili soupeři vstřelit ani čestný úspěch..
Dynamo Rosice – Třemošnice 6:3 (2:2, 2:1, 2:0). Branky: Brázda st. 2, L. Zahálka, Brázda ml., Vrabec, Vlášek – Žďánský 3. Ve vcelku vyrovnaném klání rozhodla o porážce hostí jejich nedisciplinovanost.
ZH Pardubice – Road cafe Pardubice 15:3 (5:0, 2:1, 8:2). Branky: Evžen Musil 6, Koblížek 5, Jakub Musil 2, Ludvík, Hlaváček – Cincibuch, Šíblo, Herynk. Jednostranná záležitost.
Telmont Chrudim - Zaječice 13:3 (4:1, 3:1, 6:1). Branky: Filip Dundáček 5, Machata a Málek po 2, Polák, Štrup, Šikl, Zavoral – Sukdolák, Zb. Pejcha, Moravec. Jednostranné utkání.