Chrudim - Velké Popovice 4:2 (0:0, 3:2, 1:0)

Branky: 21. Bohuněk, 22. a 37. Kopečný, 57. Karásek 22. Kukačka, 38. Časenský.

V dalším utkání nadstavbové části se Chrudimi opět podařilo porazit v tabulce lépe postaveného soupeře. Oba týmy se v současném období potýkají s nedostatkem hráčů, na hře ale tento handicap nebyl znát. Po bezbrankové první třetině se hned v úvodu té druhé domácí ujali vedení, které až do konce střetnutí „nepustili". Soupeř se sice snažil, hned dvakrát dokázal odpovědět na dvoubrankový náskok, a tak se bojovalo až do závěrečného hvizdu. Malá zajímavost na závěr, za Slavoj Velké Popovice odchytala v brance výborně celé utkání Jana Ramajzlová.

Sestava HC Chrudim: Cvrček Kalous, Kostkan, Machač, Pilař, Burkoň Karásek, O. Polák, Bohuněk Štěpánek, J. Polák, Kopečný Jiruška, Kohoutek, Meier.

Jiří Polák, trenér: „I když náš výkon nebyl zdaleka bezchybný, tak nejdůležitější jsou tři získané body. Další se teď pokusíme vydolovat z posledního utkání prvního kola nadstavbové části, které nám zbývá odehrát v neděli na hřišti HC Krkonoš. Pevně doufám, že tam potvrdíme naši lepšící se výkonnost." (rp)