Chrudimští mají dva zápasy odložené, ale vedou

Chrudimsko – Krajská liga dorostu měla o uplynulém víkendu na programu hned dvě kola, tj, deset utkání, z nichž bylo z našeho pohledu nejzajímavější derby Skuteč – Hlinsko, po němž se radovali domácí.

9.12.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv VLP

Chrudimský lídr měl oba své zápasy (s Chotěboři a se Světlou) odloženy.

Litomyšl - Skuteč 5:4 (2:0, 1:2, 2:2). Branky hostů: Pešek 2, Zelinka, Blaha. Porážka mrzí. Skutečští nesehráli vůbec špatné utkání a rozhodně nebyli horším týmem. Doplatili ale na neproměňování šancí, doslova si vylámali zuby na výborně chytajícím domácím gólmanovi. Ten je v Litomyšli cca jeden měsíc a zejména díky jeho výborným výkonům tento celek začíná být hrozbou favoritů.

Hlinsko – Mor. Třebová 4:2 (0:0, 1:1, 3:1). Branky vítězů: Vondráček, Batelka, Navrátil, Sádovský. Ve vyrovnaném utkání hosté v 52. minutě srovnali stav na 2:2 a zdálo se, že vše spěje k dalšímu prodloužení a nájezdům, na které, jak se zdá, jsou v letošní sezoně domácí specialisty. Tři minuty před koncem ale Navrátil střelou nad vyrážečku dostal Hlinecké znovu do vedení, které pečetili v samém závěru při power play soupeře.

Skuteč – Hlinsko 4:2 (2:1, 1:0, 1:1). Branky: Pešek 2, Kunhart, Zelinka - Zdražil, Navrátil. Domácí měli mírnou převahu, po zásluze vedli 2:0 a po dvou třetinách 3:1. Jenže Hlinsku se podařilo v úvodu třetí části vsítit kontaktní gól a čtyři minuty před koncem mělo i velikou šanci vyrovnat. Nařízené trestné střílení ale Zdražil neproměnil. A Skuteč krátce po rozehrání stvrdila svou výhru. Skuteč: Hladíková – Kunhart, Žádný, Vítek, Bureš, Janoušková, Brázda, Míčka, Stehlík, Pešek, Zelinka, Blaha, Černý. Hlinsko: Picek – Vondráček, Zavřel, Kučera, Matějíček – Zdražil, Pánek, Petrů – Vamberský, Navrátil, Voda.
V dalším kole zajíždí Skuteč do Chocně, Hlinsko hostí Lanškroun (SO 17 hodin) a netradičně v neděli od 10 hodin přivítá v souboji dvou vedoucích mužstev Chrudim – Chotěboř.

RADEK PECINA

9.12.2010 VSTUP DO DISKUSE
Z místa požáru. Stoleté lípě už nebylo pomoci.
4

Lípu Na Festunku zachvátily a zničily plameny

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 14. prosince 2017.

Chrudim hledá ve školkách místo pro stále mladší děti

Chrudim – Vedení chrudimské radnice připravuje své mateřské školy na přijímání stále mladších dětí. Poslední větší novela školského zákona totiž postupně snižuje věkovou hranici dětí pro nárokové přijetí do spádové mateřské školy.