Pochválit je třeba webové stránky místního HC, kde se najdou informace ze všech družstev mládežnického hokeje. Škoda, že tomu tak není u Hlinska a Skutče. Tudíž třeba u starších žáků máme zpravodajství z vítězného utkání Chrudimských, ale plně zabodovala i družstva Skutče a Hlinska a referáty mlčí!

Krajská liga starších žáků

Deváté kolo:

Chotěboř – Chrudim 1:4 (0:1, 1:2, 0:1).
Branky: Kerhart, Macháček, O. Polák, Mrázek. Sestava: Chalupa – Burkoň, Pecina, Novák, Kerhart, Schweinfurter, Mach – Sliacký, Polák, Bohuněk – Koreček, Haltuch, Macháček – Severýn, Mrázek, Klesal. Během první třetiny se střídaly šance na obou stranách. Několika dobrými zákroky podržel Chrudimáky jejich gólman, a tak se skóre měnilo pouze jednou. Do druhé části nastoupili hosté vlažně, přesto se jim podařilo vsítit branku. Domácí ale ihned v přesilové hře snížili. Početní výhodu následně využili také hosté a do kabin se odcházelo za stavu jedna – tři. V závěrečném dějství se Chrudimští už soustředili spíše na obranu a dvě minuty před koncem se jim podařilo po samostatném úniku vstřelit čtvrtý úspěch. Celkově byli hosté lepší, jejich vítězství je zasloužené.

Skuteč – M. Třebová 10:1 (3:0, 3:1, 4:0).
Bez podrobností. Choceň – Hlinsko 4:8 (bez podrobností). Ostatní výsledky: Polička – Litomyšl 9:0, Světlá – Lanškroun 2:6.

Pořadí: 1. Polička 16 (56:23), 2. Choceň 15 (61:32), 3. Hlinsko 14 (45:27), 4. Skuteč 12 (45:24), 5. Chrudim 12 (38:30), 6. Litomyšl 9 (36:42), 7. Chotěboř 4 (34:48), 8. M. Třebová 4 (32:52), 9. Světlá 4 (27:57), 10. Lanškroun 4 (28:67).

Krajská liga mladších žáků

Chotěboř – Chrudim 0:12 (0:5, 0:1, 0:6).
Branky: Polák, Stupavský a Kmoníček 3, Osmík 2, Zeman. Sestava: Peřina (36. Cvrček) – Zeman, Pilař, Machač, Kubelka – Polák, Kmoníček, Osmík – Štěpánek, Gabriel, Stupavský. Ihned po prvním vhazování domácí ohrozíli chrudimskou branku, ale to bylo vše, co v první třetině předvedli. Poté začali na ledě úřadovat hosté, kteří nastříleli během první části do sítě domácích pět branek. V dalším průběhu bylo jen otázkou, na kolika brankách se skóre zastaví. Chrudimští, ačkoliv do utkání nastupovali pouze s deseti hráči v poli, soupeři nic nedovolili a přestříleli jej poměrem 65:8!

Ostatní výsledky: Skuteč – M. Třebová a Choceň – Hlinsko hraje se 22. 12., Polička – Litomyšl 3:4, Světlá – Lanškroun 6:7.

Pořadí: 1. Chrudim 17 (70:15), 2. Choceň 16 (69:18), 3. Polička 13 (60:29), 4. Litomyšl 12 (46:37), 5. Chotěboř 10 (49:73), 6. Lanškroun 6 (35:50), 7. M. Třebová 6 (29:55), 8. Skuteč 5 (34:43), 9. Hlinsko 4 (26:51), 10. Světlá 1 (23:70).

Krajský přebor přípravek

Osmé kolo:

Chrudim – Pardubice 6:5 (1:2, 3:3, 2:0).

Branky: Šikl 2, Nepivoda, Brázda, Novotný, Pochobradský. Sestava: Bohuněk, Dvořák – Brázda, Brož, J. Chalupník., M. Chalupník, Javůrek, Jiruška – Malinský, Nepivoda, Nevečeřal, Novotný, Pavelka, Pochobradský, Slabý, Šikl, Toufarová. Přes nepovedený začátek utkání, kde Pardubičtí soupeře přehrávali svou jednoduchou kombinací, probudila tým z letargie druhá pětka v čele s duem Šikl, Brázda, která během jednoho střídání vyrovnala výsledek (2 + 3 góly). Po dalším inkasování nastoupili chrudimští do třetí třetiny s jasným cílem otočit výsledek, což se nakonec zaslouženě podařilo. Do úplnosti: Hlinsko – Litomyšl 2:2, Chotěboř – Choceň 5:6, M. Třebová – Polička 4:10.

Skuteč – Chotěboř 3:4 (1:1, 0:3, 2:0).
Branky: Janeček, Veverka, Bureš.

Polička – Chrudim 10:2 (3:2, 3:0, 4:0). Branky: Pavelka 2. Sestava Chrudimských beze změn. Hosté i přes snahu nedokázali reagovat na sehranost prvního týmu tabulky.

Do úplnosti: Pardubice – Hlinsko 0:8 (podrobností nehlášeny), Choceň – Moravská Třebová 5:3.

Pořadí: 1. Polička 16 (66:17), 2. Hlinsko 13 (43:17), 3. Skuteč 8 (30:28), 4. Chrudim 8 (35:42), 5. Chotěboř 8 (32:46), 6. Choceň 8 (28:42), 7. Litomyšl 7 (40:38), 8. M. Třebová 2 (34:53), 9. Pardubice 2 (24:49).