Dějí se to věci i vmeziokresním hokejovém přeboru. Dvě kontumace vjednom herním kole! Jestliže témuž hráči je uložen třetí osobní trest – OT nebo druhý osobní trest do konce utkání – OK, je klub povinen automaticky zastavit uvedenému hráči činnost na jedno nejbližší utkání.

To se týká případu chrudimských Želv, které vyhrané utkání nakonec prohrály kontumačně pro neoprávněný start Kusého. Ve stejném kole pak byl kontumován další zápas, když Čankovicím nenastoupily Tuněchody, které se dostavily pouze ve čtyřech hráčích…

I. třída
Základní část této soutěže finišuje, skončí vneděli 21. února. Poté začne nadstavbová část play off pro osm nejlepších týmů systémem 1-8, 2-7, 3-6, 4-5.
Torpedo Pardubice – Holomci Jezbořice 7:6 (2:2, 3:2, 2:2). Branky: Meduna a Jiřík po 2, Kmošek, Paleček, Habivský – Pekárek 3, Skuček, Petřík, Zahrádka. Rozhodčí: R. Budinský – Kleprlík. Vyloučení: 5:5, navíc Rusiňák (H) 10 OT. Využití: 2:0. Tým Holomků byl Torpedu vyrovnaným soupeřem. Vúvodu závěrečné třetiny Jezbořičtí vyrovnali na 5:5, ale krátce poté během minuty dvakrát inkasovali zhole Jiříka. Nakonec stačili jen snížit na konečných 7:6.
Želvy Chrudim – Vysmátý zmije Pardubice 0:5 kontumačně. Když v průběhu utkání (favorizované Želvy jej vyhrály 6:2) upozornili zástupci Vysmátých zmijí na neoprávněný start Milana Kusého, domácí Želvy hledaly vinu všude jinde, jen ne u sebe. Jmenovaný Kusý měl mít po druhém „okáčku“ stop právě vtomto utkání, ve kterém však nastoupil. Vlastní chybu však zavinil vedoucí mužstva Želv. Proto výzva pro všechny: sledujte webové stránky OSLH Chrudim, pak nemůžete přijít k podobnému nemilému překvapení.
Rozsochatec – Jokerit Skuteč 7:4 (2:3, 2:2, 3:0). Branky: Černý a Lorenc po 2, Horn, Pazdera, Vosička – Opletal 2, Březina, Kučera. Rozhodčí: Nevole – Zahálka. Vyloučení: 7:2, navíc Jiří Halák (R) 10 OT. Vyrovnaný duel, ve kterém Lorenc resp. Opletal neproměnili po trestném střílení, rozhodli domácí třemi góly vposlední pětiminutovce.
Čankovice – Tuněchody 5:0 kontumačně. Hosté se ksobotnímu pozápasu I. ligy Chrudim – Beroun (2:0) dostavili jenom ve čtyřech, a tak se utkání nesehrálo. Kontumační výsledek 5:0 pro tým AHC Čankovice.
Hlinsko B – Vysmátý zmije Pardubice 1:4 (1:0, 0:4, 0:0). Branky: Šoustar – Berger, Borovec, Chyba, Voleský. Rozhodčí: Říha – Rulíček. Vyloučení: 5:7. Jednobrankové vedení Stars vydrželo do 22. minuty. Poté během osmi minut nastříleli Pardubičtí čtyři góly a do závěru utkání už přišel opět brankový půst.
Holomci Jezbořice – Hlinsko B 10:4 (3:1, 5:2, 2:1). Branky: Pekárek a Poloprudský po 3, R. Malinský a Petřík po 2 – Havel 4. Rozhodčí: R. Budinský – Kleprlík. Vyloučení: 4:8. Bez využití. Velká nemocnost se podepsala na týmu Hlinska, který nestačil na soupeře sněkolika individualitami. Vítězství Holomků je posunulo na čtvrtou příčku tabulky.
II. třída
Ve „dvojce“ se odehrála zbývající tři utkání 18. kola, když duel Kostelec – Amat se odehraje vnáhradním termínu. Navíc se předehrály dva zápasy zpříštích kol.
ZH Pardubice – Wignes Pardubice 10:2 (3:1, 3:1, 4:0). Branky: Jakub Musil 3, E. Musil a Koblížek po 2, Janecký, Palaščák, Havrda – Vodička, Slouka. Rozhodčí: Hájek – Hrouzek. Vyloučení: 0:1. Očekávané vítězství favorita.
Telmont Chrudim – TPS „B“ 3:4 (1:2, 1:1, 1:1). Branky: Málek 2, Polák –Jan Machota a Peřina po 2. Rozhodčí: Hájek – Mergl. Vyloučení: 2:3.Ve velmi slušně hraném utkání Telmont vúvodu závěrečné třetiny vyrovnal na 3:3, o vítězství však rozhodla přesná trefa Machoty v56. minutě.
Jiskra Skuteč – Dynamo Rosice 11:1 (3:1, 3:0, 5:0). Branky: Kusý 3, Ligr a Vinař po 2, Klusoň, Vajmar, Janoušek, Lenoch – Brázda.. Rozhodčí: Hrouzek – Javůrek. Vrychlém, bojovném a slušně hraném utkání domácí potvrdili svoji pozici včele tabulky. Nejlepší na ledě D.Zlesák, J. Kusý – bratři Vrabcovi.
Devils Pardubice – SDH Kostelec 2:9 (0:2, 1:5, 1:2). Branky: Čermák, Šemík – Pražák 3, Tlapák a Kohout po 2, Ropek, Studnička. Rozhodčí: Mergl – Starý. Vyloučení: 3:4. Předehrávka 21. kola vyzněla jasně pro hokejisty Kostelce.
Wignes Pardubice – TPS „A“ 2:4 (1:1, 1:3, 0:0). Branky: Prešek, Slouka – Čech 2, Dynter, P. Jelínek. Rozhodčí: Hrouzek – Javůrek. Vyloučení: 5:6. V předehrávce 19. kola si společné družstvo Třemošnice, Prachovic a Seče poradilo sposledním mužstvem tabulky.