Novinkou v rámci meziokresního přeboru v ledním hokeji je skutečnost, že tým HC Bítovany se přetransformoval na HC Orli Chrudim. Volný termín z důvodu lichého počtu účastníků vyšel na HC Sokol Česká Bělá.

Třetí kolo se hraje v termínu 17. – 22. 10. s tímto naplánovaným programem: Torpedo – ZH, Jezbořice – Road Cafe, Česká Bělá – Skuteč a dva zápasy ve Skutči: Čankovice – Kostelec, Vysmátý zmije – Amat (???).

Volný termín postihne tentokrát tým HC Orli Chrudim. Tento tým dosud do hry nezasáhl, ale má na svém kontě dvě kontumační výhry: Nad Road Cafe (minule) 5:0 a proti ZH Pardubice (nyní) rovněž 5:0. Rovněž plný počet šesti bodů mají Jezbořice (16:7 a 10:3).

HC Jiskra Skuteč – HC Vysmátý zmije Pardubice - nehráno

HC Amat Pardubice – AHC Čankovice - nehráno

HC SDH Kostelec – HC Jezbořice 3:10 (0:4, 0:3, 3:3). Branky: Kotajný, Pišček, Vondráček – Kněžour 5, Janovský, Hrubeš, Beránek, Rusiňák, Poloprudský. Rozhodčí: Pošvář – Jiruška. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:2. Stříbrný tým loňského ročníku začal impozantně, během druhé a třetí minuty se dostal do dvoubrankového náskoku, který neustále zvyšoval. Ve druhé třetině Kostelečtí neproměnili ani tři nájezdy (Vondráček, Hájek, Pražák), a tak duo Kněžour – Poloprudský (1 gól a 3 asistence) řádilo na ledě jako tajfun a své vedení s dalšími spoluhráči navyšovalo. Teprve v závěrečném dějství tým SDH chytil dech, dokázal konečně vyzrát na gólmanovi vítězů Pavlisovi. Naopak na druhé straně jeho protějšek Petr Novák svým výkonem zachránil mančaft od mnohem vyšší porážky.

HC Road Cafe Pardubice – HC Torpedo Pardubice – nehráno

ZH Pardubice – HC Orli Chrudim 0:5 kontumačně. Mluvčí ZH Petr Kubálek se předsedovi OSLH vymlouval na poslední chvíli na nemocné hráče. Tudíž žádný náhradní termín, ale přímo kontumace!