Hlinsko – Č. Třebová 8:9pp (3:2, 5:2, 0:4 – 0:1)

Branky: 2. Koželuh, 4. Dítě, 20. J. Hron, 25. Sobotka, 27. Poskočil, 31. Králíček, 32. Chvojka, 38. Brebera – 10. Zadina, 16. Zítka, 24. Hemský, 26. Pejcha, 41. Fúzik, 44. Fúzik, 48. Hemský, 51. Schejbal, 64. Kavalír.

Začátek zápasu hosté absolutně nezvládli. Ve 20. vteřině chyboval před vlastní brankou útočník Jindřich, vyloženou šanci Králíčka zmařil pozorný brankář Nimmerrichter. První výstraha Kohoutům nestačila, a tak přišel trest. V čase 1:22 pohodlně otevřel skóre domácí obránce Koželuh – 1:0. Podruhé inkasovali hosté v čase 3:01, po akci Dítěho si puk nešťastně srazil do vlastní branky kapitán Lesák – 2:0.

Poté se Českotřebovští dokázali probudit a dokonce vyrovnali na 2:2. Následně ale doplatili na vyloučení Zítky a Lesáka. Při přesilovce pět na tři vrátil vedení Hlinsku Hron.

Začátek druhé třetiny vyšel lépe hostům, když dokázali znovu vyrovnat. Z gólu se radovali ale pouze minutu. Velmi rychle totiž zlomil vyrovnaný stav Sobotka 4:3.

Divoký zápas pokračoval dále a skóre se postupně navyšovalo až na 8:4 pro domácí Hlinsko. V těch chvílích byla Česká Třebová doslova na ručník.

Ve třetí části ale přišel neuvěřitelný kolaps družiny trenéra Schweinfrutera. Během deseti minut inkasovala čtyři góly. Nic nebylo platné, že po šestém gólu poslal domácí trenér do branky místo Saifra Černého. Ve stejné chvíli byl ale vyloučen L. Kunz na pět minut. Pětiminutovou přesilovku Kohouti využili stoprocentně a vstřelili dvě branky. Za stavu 8:8 se do hry vrátil Saifr.

Do konce zápasu už žádný gól nepadl. Rozuzlení tak muselo přinést prodloužení. V čase 60:34 byl velmi přísně vyloučen Hemský, jeho spoluhráči se naštěstí ubránili. Vítězství za dva body pak v čase 63:09 trefil místní hráč v českotřebovském dresu, útočník Kavalír – 8:9.

Hlinsko: Saifr, L. Černý – Kunz, Poskočil, Koželuh, Hron P., Dítě, Hron J., Sobotka, Brebera, Chvojka, Plachý, Králíček, Tulis, Zdražil.