Bezchybnou bilanci udrželi českotřebovští Kohouti, kteří ve vyrovnaném zápolení udolali Chrudim, a to přesto, že v průběhu utkání desetkrát pykali na trestné lavici. Na všech stadionech se radovaly domácí celky, za pozornost stojí třeba chotěbořský obrat ve třetí třetině duelu s Moravskou Třebovou, vítězové vyslali na hostujícího gólmana šedesát střel! „Přijeli jsme do Chotěboře sice s pěti juniory, nicméně náš výkon byl hrozný. Nebýt výborného brankáře Vydržela, odešli bychom s debaklem. Že jsme po druhé třetině vedli, to byl zázrak,“ komentoval to trenér Slovanu Igor Čikl. Závěrečná perioda rozhodla také o osudu zápasu v Litomyšli, po vyrovnaných čtyřiceti minutách tam domácí přetlačili hlinecké Horses. „Dvě třetiny hrál soupeř výborně, ale ve třetí jsme přidali na pohybu a díky tomu vyhráli," glosoval výsledek autor dvou branek Michal Skoumal.

Nehrálo se v Poličce, zápas s Chocní byl odložen.

5. KOLO:

HC Litomyšl – HC Hlinsko 5:2 (1:1, 1:1, 3:0). Branky: 11. Skoumal (Vomočil), 39. Skoumal (Pilavka, Vomočil), 48. Barkóci (Vaňo), 51. Jakubec (Dvořák), 52. Jakubec (Edl, Cink) – 6. Hron (Králíček), 22. Chvojka (Pelán), 60. Pelán (Plachý). Rozhodčí: Čížek – Landsmann, Mikula. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. Hráno bez diváků.

HC Chotěboř – HC Slovan Moravská Třebová 3:1 (0:0, 0:1, 3:0). Branky: 41. Vlček, 48. Kříž (Doležal, Vlček), 59. Mašek – 21. Marek (Čikl, Faltus). Rozhodčí: Kratochvíl – Pecina, Teplý. Vyloučení: 7:6. Bez využití. Hráno bez diváků.

HC Kohouti Česká Třebová – HC Chrudim 3:2 (1:1, 1:1, 1:0). Branky: 2. Fúzik (Pavlovský, Sedlák), 34. Křečan, 48. Augustin (Fúzik, Pavlovský) – 14. Koreček (Štěpánek), 35. Štěpánek (Jan Polák, Novotný). Rozhodčí: Škorpil – Pilný, Schaffer. Vyloučení: 10:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Hráno bez diváků.

HC Světlá nad Sázavou – TJ Orli Lanškroun 2:1 (1:0, 0:0, 1:1). Branky: 6. D. Piskač (Kohout, Dolinský), 52. Kerber – 57. Řehák (Pejcha). Rozhodčí: Kukeně – Javůrek, Kolář. Vyloučení: 3:4, navíc Pejcha (LAN) 10 min. OT. Bez využití. Hráno bez diváků.