Výsledky HC Chrudim: Janów/Katovice (Polsko) 9:3, Dunaujváros (Maďarsko) 1:7, Milevsko 2:2, Jestřábi Prostějov 4:2, Technika Brno 0:1. Pořadí: 1. Dunaujváros, 2. Technika Brno, 3. Chrudim, 4. Milevsko, 5. Prostějov, 6. Janów/Katowice. „Byli jsme v nekompletní sestavě, všichni bojovali, leč jim síly stačily. Jde o vydařenou tečku za uplynulou úspěšnou sezonou," řekl po příjezdu z Brna Marek Dvořák, vedoucí mládežnických družstev HC Chrudim. Sestava „bronzového" týmu: M. Kadlc (Holub) Secký, Schweinfurter, Pirner, Kopecký Pavlík, Pavelka, Vašíček Topolský, Langr, Doležal Tichý, S. Kadlc, Hykl.

Všechna utkání, až na zápas s Maďary (zřejmě věkově staršími), který Východočeši nezvládli, byla vyrovnaná, bojovná a poslední tři duely Chrudimských byly otevřené až do závěrečného hvizdu. S Milevskem svěřenci M. Dvořáka a Z. Pavlíka docílili stejný výsledek 2:2 jako před týdnem na domácím turnaji. V souboji s Prostějovem prohrávali již 0:2, ale v posledních osmi minutách dokázali stav otočit na konečných 4:2. S domácími se Chrudimští v první půli (hrálo se 2 x 20 minut čistého času) nedostali do šancí, pak inkasovali smolný gól a následně bezúspěšně dobývali branku domácích. Proto konečný výsledek 1:0 pro Brno.

Kdo získal ceny pro nejlepší jednotlivce? Post brankáře udělen Julii Pejšové z Milevska, která i na chrudimském turnaji patřila k nejlepším; střelecky nejúspěšnější hráč byl z Dunaujvárosu a nejlepším hráčem turnaje pořadatelé vyhlásili Dominika Seckého z HC Chrudim.