Spartak Polička – HC Chrudim 1:9 (1:2, 0:4, 0:3). Zejména po psychické stránce to bylo pro Chrudimské velmi těžké utkání. Proti posílenému domácímu týmu a před bouřlivou kulisou (200 diváků) nezačali vůbec dobře a po 36 vteřinách hry si dali Brychtou vlastní gól! Jenže brzy se oklepali, začali Spartak přehrávat a ještě do konce třetiny stav otočili. Když pak v polovině střetnutí „nasypali“ soupeři další tři branky, bylo o vítězi jasno. Bezpečně dovedli zápas do vítězného konce a nerozhodila je ani velká rvačka, kterou je Poličští chtěli srazit na kolena.
Fakta - branky: Brychta vlastní – Poulíček 3, Haltuch 2, Kněžour, Hudec, Pospíšil a Bohuněk. Rozhodčí: Přichystal – Brendl, Šťastná. Vyloučení: 12:13, navíc Zdražil (P) 5 minut + do konce. Využití: 0:3. Oslabení: 0:1. Diváků: 200.

HC Chrudim – Spartak Polička 10:1 (5:1, 3:0, 2:0). Třetí a rozhodující zápas semifinálové série patřil od úvodního buly domácímu favoritovi. Ten otevřel skóre již ve druhé minutě, ve 13. pak vedl již 5:0 a o svém postupu do finále nenechal nikoho na pochybách. Hosté jakoby se zdáli být po domácí drtivé prohře na lopatkách a prakticky nekladli žádný odpor.
Fakta – branky: Poulíček a Pospíšil 3, Bohuněk 2, Kleprlík, Mládek – Kašpar. Rozhodčí: Zemánek – Mrázek, Kis. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváků: 100. Sestava HC Chrudim v obou zápasech: Chalupa – Hudec, Kleprlík, Mládek, Brychta, Pecina, Švadlenka – Poulíček, Mrázek, Kněžour – Pospíšil, Brožek, Haltuch – Bohuněk, Polák, Havel – Bečev, Sliacký.

Chrudimští dorostenci tak postoupili do finále Krajské ligy, kde změří síly v souboji na dva zápasy (doma – venku) s celkem HC Choceň. Jedná se vlastně o střetnutí dvou nejlepších týmů dlouhodobé části soutěže. První utkání je na programu již tento pátek od 17,30 hodin na zimním stadionu v Chrudimi, odveta hned v sobotu v Chocni. Lepší z této dvojice postoupí do kvalifikace o první dorosteneckou ligu.