Domácí měli v první třetině více ze hry, což potvdil dvě minuty před úvodní sirénou Jakub Šlahař. Dvaatřicetiletý útočník dobře tečoval nahození od Denise Kindla a poslal tak svůj tým do těsného vedení.

Dynamo nepřišlo v dobrém rozpoložení ani do druhého dějství a po necelých dvou minutách Zlín navýšil na 2:0, když Süss využil početní výhodu svého týmu. Pardubice ale neházely flintu do žita a brzy přebraly iniciativu. Svěřenci trenéra Jirků se vrhli do urputného forčekinku, který Beranům vůbec nechutnal. Toho využil Ondřej Rohlík, který donutil domácí k chybě, převzal volný kotouč a natřikrát jej úspěšně procpal do sítě.

Ve třetím dějství se však Dynamu nepodařilo zvrátit nepříznivý stav a Pardubičtí tak nenavázali na domácí vítězný duel s Jihlavou. Svěřenci trenéra Jirků se po 50 kolech drží na 12. příčce tabulky Chance ligy.

Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice B 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

Branky: 18. Šlahař (Kindl), 22. Süss (Čáp, Werbik) – 33. Rohlík. Rozhodčí: Petružálek, Obadal – Kokrment, Vašíček. Diváci: 2298. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Berani Zlín: Huf (Kořének) – Riedl, Salonen, Warg, Čáp, M. Novotný, Zbořil, Talafa – Köhler (C), Gago, P. Sedláček (A) – Paukku, Holík, Šlahař – Süss, Werbik, M. Lang – Z. Sedlák, Kindl, Novák. HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Honzík) – Zdráhal, Hrádek, Chabada, Nedbal, Voženílek, Tvrdík, Kaštánek – Herčík, Rákos (A), Hrníčko – Urban, J. Mikyska, Rohlík – Pochobradský, Kaut (C), Žálčík (A) – Lichtag, Rouha, Zeman.