Pardubického asistenta trenéra Jana Starého po zápase především mrzelo, že jeho svěřenci nedokázali navýšit těsné vedení a veliký počet oslabení: "Je to škoda, že jsme si nechali zápas takto v závěru utéct, když jsme tady dlouho vedli. Měli jsme hodně vyloučených, koledovali jsme si o to, tahle nejde hrát. Zkrátka nejde darovat soupeři tolik přesilových her a doufat, že když mají tolik šikovných hráčů, že to uhrajeme na jedna nula."

Jeho svěřenci si vypracovali několik nadějných šancí, ale branku se jim již vsítit nepodařilo.

"Je to škoda, měli jsme tam ale samozřejmě i šance, nastřelili navíc i dvě tyčky. To bylo ve chvíli, kdy jsme mohli soupeři odskočit. Nestalo se. Pak musíte hrát ale zodpovědně odzadu a nedarovat soupeři v závěru dvě přesilovky."

HC Frýdek-Místek - HC Dynamo Pardubice 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 49. Šuhaj (Hrachovský, Sedlák), 53. Marosz (Ramik) – 1. Pochobradský (Žálčík). Rozhodčí: Horák, Jechoutek – Štěpánek, Tvrdý. Diváci: 822. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Frýdek-Místek: Švančara – Havránek, Haman, Výtisk, Kowalczyk, Urbanec, Homola, Hrachovský – Walega, Haas, Svačina – Toman, Marosz, Martynek – Ramik, Šuhaj, Sedlák – Geidl, Veselý, Macháček. Dynamo Pardubice: Honzík – Zdráhal, Chabada, Švec, Nedbal, Voženílek, Tvrdík – Pochobradský, Rákos, Žálčík – Herčík, Mikyska, Hrníčko – Kaplan, Kaut, Rohlík – Rouha, Zeman, Lichtag.