IHC Eagles Chrudim - HC Boskovice 6:4 (1:2, 1:0, 4:0, 0:2). Branky: Nevečeřal 3, D. Komárek, Novák, F. Komárek Skácel, Berka, T. Pilát, M. Pilát. V první čtvrtině padly tři góly v úvodních dvou minutách, poté se čekalo až do 24. minuty na vyrovnávací gól domácích. Hrál se dobrý zápas s vyrovnaným průběhem. Neuvěřitelný obrat nastal ve třetí čtvrtině, kdy Chrudimští získali čtyřbrankový náskok a naopak v závěrečné části za hozenou hůl brankářem Tomáš Pilát snížil na rozdíl tří branek a nakonec Marek Pilát z přesilovky stanovil konečných 6:4. Tresty: 9:7. Využití: 0:1. Sestavy Chrudim: Ament Sýkora, Nevečeřal, Novák, Podaný, Drtina, Kišš, Plch, Turčani, F. Komárek, D. Komárek. Boskovice: Kloc Skácel, Kakáč, Bílý, Zapletal, Štindl, Antal, M. Pilát, T. Pilát, Berka, Vrba.

HC Boskovice - IHC Eagles Chrudim 2:4 (0:1, 1:2, 1:0, 0:1). Branky: Štindl, Berka Kišš 2, F. Komárek, Sýkora. Již v 19. vteřině se zapsal do střelecké listiny Kišš. Na další gól se čekalo až do druhé čtvrtiny, kdy Kišš s F. Komárkem dostali svůj tým do tříbrankového vedení 0:3. Poté Štindl z přesilovky korigoval na 1:3. S důležitostí zápasu přibývaly tresty, boskovičtí vyfasovali dvě „desítky" (Antal, Zapletal). Při vyloučení Plcha měli Moravané stále naději s výsledkem něco udělat a to se také stalo ve 33. minutě, kdy Berka vstřelil kontaktní gól na 2:3. Hráči Eagles si však vítězství nenechali vzít, pojistku na další bodový zisk přidal ve 37. minutě z přihrávky Plcha novopečený ženáč Martin Sýkora.

Marek Kišš, kapitán postupujícího kolektivu nám přispěl do bloku: „Včera se ženil náš spoluhráč Marek Sýkora, jeho vyvolenou se stala slečna Regina Hubačová. Bylo nás tam pět v čele s gólmanem Filipem Amentem, který si myslím dnes podal nadprůměrný výkon. Zápasy s Boskovicemi nebyly vůbec jednoduché, chvílemi nás přehrávaly, soupeř byl kvalitní. První zápas byl pro nás těžší, ten druhý zase náročnější na fyzičku. Do finálové skupiny jsme chtěli postoupit, což se nám podařilo. Stále chceme vyhrát, to znamená, že i do Poličky pojedeme s cílem předně neudělat ostudu a jak již jsem předeslal, každý zápas chceme vyhrát. O extralize jsme zatím nehovořili, ale myslím si, že na tuto soutěž nejsou finance. Jedině v případě, kdyby se našel nějaký sponzor. Extraliga je náročná na čas, dlouhé dojíždění tak asi bychom nejvyšší soutěž za daných podmínek hrát nemohli. Vždyť ta soutěž je výkonnostně o něčem jiném, tam to hrají inlajnisti, kdežto my jsme samí hokejisti, takže to je úplně jiný sport."

Na Marka Kišše můžeme prozradit, že hraje ještě hokejbal. „V současné době jsem bez práce, takže všechno zvládám, je to dobrá výplň času a pro mě to je ideální odreagování. Sport mám rád a to, co je všechno s hokejkou, to beru."

Mad Parrots Úhřetice - Roller Storm Praha B 2:8 (0:1, 2:2, 0:4, 0:1). Branky: Čapek 2 Bláha 2, Polívka 2, Frodl, Dufek, Jindrák, Schubert. Po naprosto vyrovnané polovině zápasu přišel první zlom na konci druhé čtvrtiny, kdy nahozený puk zpoza branky si trefil kolečka bránícího Rubeše a odrazil se do branky. Za stavu 2:4 Úhřetice hodně tlačily do branky soupeře, bohužel nastřelily několikrát tyč nebo zasáhl výborně chytajíci extraligový junior Frodl. Roller trestal z brejků. Za stavu 2:7 se zápas již dohrával, jelikož se nehrálo na skóre, ale na body. Sestavy Mad Parrots: Pavlíček (36. Kropáček) Macas, Poul, Šťastný, Půlpán A., Půlpán L., Voženílek, Čapek, Čermák, Rubeš, Šuvara, Řivnáč. Roller Storm: Frodl D. Würtherle P., Würtherle T., Polívka, Jindrák, Bláha, Duchek, Frodl J., Chochola, Schubert, Klindera.

Mad Parrots Úhřetice - Roller Storm Praha B 4:7 (1:0, 0:4, 1:0, 2:3). Branky: Čapek 2, Voženílek, Poul Schubert 2, Bláha, Würtherle, Jindrák, Chochola, Frodl. Ani v tomto utkání Mad Parrots neprotrhl střeleckou smůlu. Soupeř měl lepší mušku. „V obou utkáních jsme tahali za kratší konec, proto jsme nemohli hrát svou hru a stále dotahovali. Tak kvalitní tým jako Roller Storm si postup dokázal pohlídat," okomentoval účinkování svého týmu hrající trenér a manažer Úhřetic Jan Řivnáč, jenž přidal do vínku: „Tento hrací den jsme měli vyloženě den blbec. Byl to asi náš nejhorší výkon za tuto sezónu. Nastřelili jsme několik tyček, scházela nám kvalitnější finální nahrávka, ztráceli jsme příliš mnoho puků. I přes dvě porážky musím poděkovat všem svým hráčům za celou sezónu, byť ten nejdůležitější krok jsme neudělali. Před tímto duelem jsme bohužel ztratili dva útočníky Horáka (zánět srdečního svalu) a Brožka (polámaná žebra v utkáni s Lomnicí). Blahopřeji soupeři k postupu do finálového turnaje a my zapracujeme na příští sezóně, abychom dokázali postoupit do finálového turnaje o extraligu."

II. liga

Závěrečné kolo: IHC Stašov In-line team Skuteč 9:7 (2:3, 3:3, 1:1, 3:0). Branky: Vrána 3, J. Hejtmánek 3, Kopecký, Wasserbauer, D. Hejtmánek Vajmar 3, Pešek 2, Kusý, M. Lenoch. Stašov vyhrál třetí zápas v řadě a po předešlých porážkách se Skutčí (6:10 a 9:14) napotřetí vítěze skupiny dokázal porazit. O jeho vítězství se rozhodlo až v závěrečné části. Sestavy Stašov: Kvapil Otava, Kopecký, Zdražil, Vrána, Wasserbauer, Ecler, Zítko, D. Hejtmánek, J. Hejtmánek, Kašpar. Skuteč: Černý P. Zoulík, Chabada, Kusý, Netolický Vajmar, P. Lenoch, M. Zoulík, Pešek, M. Lenoch.

Green bombardiers Pardubice - IHC Roac Cafe Pardubice 13:9 (4:1, 2:1, 3:4, 4:3). Branky: Meduna 4, Ondráček 2, Chocholouš 2, Mário, Závodník, Chyba st., Hlína, Chyba ml. Šafář 4, Kostelecký 3, Petr, Kubát. I ve třetím vzájemném zápase byl Green úspěšnější (předtím 14:4 a 11:6), čímž si udržel druhou příčku.

1. Skuteč 9 7 1 0 1 94: 60 23

2. Green 9 4 1 1 3 79: 68 15

3. Stašov 9 4 0 1 4 78: 70 13

4. Road 9 1 0 0 8 53:106 3