Mladší žáci

Skupina o titul Přeborníka Pardubického kraje

HC Spartak Choceň – HC Hlinsko 8:1 (4:0, 1:1, 3:0). Branka Hlinska:  Pospíšil.
Další výsledky 2. kola:  HC Dukla Jihlava – SKLH Žďár n.S. 8:3, HC Ledeč n.S. – TJ Lanškroun 0:1, HC Rebel Havlíčkův Brod – HC Spartak Polička 21:0.
HC Hlinsko – HC Dukla Jihlava 9:5 (4:2, 2:2, 3:1). Branky Hlinska:  Trogner 2, Pospíšil, Adámek, Novák, Pavlata, Zajíc 2, Boguaj.
Další výsledky 3. kola: HC Spartak Polička – HC Spartak Choceň 1:7, TJ Lanškroun – HC Rebel Havlíčkův Brod 1:4, SKLH Žďár n.S. – HC Ledeč n.S. 3:4.

Skupina o umístění

HC Chrudim – SK Horácká Slavia Třebíč 14:0. Bližší nehlášeno.
Výsledky 2. kola: , HC Litomyšl – HC Chotěboř 1:12, TJ Loko Česká Třebová – TJ Spartak Pelhřimov 6:3, HC ČSOB Poj. Pardubice – Horácký HK Velké Meziříčí 8:1.
HC Chotěboř – HC Skuteč 12:6 (1:3, 4:1, 7:2). Branky Skutče: Kašpar 4, Hájková 2. Dobře rozehrané utkání hosté  ztratili nedůslednou hrou ve druhé a třetí třetině. Sestava Skutče:  Pešava, Češka – Dalecký, Břicháček, Starý, Netolický, Dostál, Brožka, Řehák, Farkaš, Kašpar, Hansl, Hájková.
Horácký HK Velké Meziříčí – HC Chrudim 2:11. Bližší nehlášeno.
Další výsledky 3. kola: TJ Spartak Pelhřimov – HC Sl. Mor. Třebová 4:4, SK Horácká Slavia Třebíč – HC ČSOB Poj. Pardubice odloženo.

Starší žáci

Skupina o titul Přeborníka Pardubického kraje

HC Spartak Choceň – HC Hlinsko 3:11 (1:4, 0:3, 2:4). Branky Hlinska: Bříza 4, Sýkora 3, Pavlata 2, Kábele, Vařečka.
Další výsledky 2. kola:  HC Dukla Jihlava – SKLH Žďár n.S. 6:8, HC Ledeč n.S. – TJ Lanškroun 3:1, HC Rebel Havlíčkův Brod – HC Spartak Polička  5:5.

HC Hlinsko – HC Dukla Jihlava  4:3 (1:1, 3:2, 0:0). Branky Hlinska: Vávra, Kučera, Hamák, Pavlata.
Další výsledky 3. kola: HC Spartak Polička – HC Spartak Choceň  4:3, TJ Lanškroun – HC Rebel Havlíčkův Brod 1:15, SKLH Žďár n.S. – HC Ledeč n.S. odloženo na 22.1.

Skupina o umístění

HC Chrudim – SK Horácká Slavia Třebíč 10:0. Bližší nehlášeno.
Další výsledky 2. kola: HC Litomyšl – HC Chotěboř 3:3, HC ČSOB Poj. Pardubice – Horácký HK Velké Meziříčí 17:1.
HC Chotěboř – HC Skuteč  2:3 (0:1, 1:0, 1:2). Branky Skutče:  Cimburek, Kašpar, Žák. Sestava Skutče: M. Dostál  – Barták, Bělovský, Cimburek, J. Dostál, Florián, Solil, Spilko, Štirský, Žák, Hájková, Kašpar.
Horácký HK Velké Meziříčí – HC Chrudim 2:3. Bližší nehlášeno.
Další výsledky 3. kola: TJ Spartak Pelhřimov – HC Sl. Mor. Třebová 10:2, SK Horácká Slavia Třebíč – HC ČSOB Poj. Pardubice odloženo.

Elévové

HC Hlinsko – HC Chrudim 1:11 (0:3, 0:3, 1:5). Sestava a branky vítězů: Makkai –  Škorpík, Michut, Smejkal, Vašek 1, P. Procházka 3, D. Chvojka, Štrup, Drahokoupil, Brokl 1, Kabelka 1, Musílek, M. Dvořák, Khom, O. Procházka, Štěpánek 3, Pirner 2. Hosté nepřipustili překvapení a soupeře rozstříleli. Domácí vstřelili jediný gól z trestného střílení.

Další výsledky 2. kola: HC ČSOB Poj. Pardubice II – HC ČSOB Poj. Pardubice I 7:6, TJ Loko Česká Třebová – HC Sl. Mor. Třebová 5:4, HC Spartak Choceň – TJ Lanškroun/HC Litomyšl 9:2.

(spa, red)