Střelcem kola se stal s pěti góly Jan Turčani z týmu Holomků Jezbořice. Hlinecký zimní stadion bude dnes, v sobotu 24. listopadu od 19.30 hodin dějištěm velkého duelu: Česká Bělá Hlinsko B. V prvním vzájemném měření sil Hlinsko zvítězilo 8:7 po samostatných nájezdech.

Skupina A

Třemošnice Hlinsko B 1:20 (0:7, 0:6, 1:7). Branky: Hladina Černý 4, Ježek, Pospíšil a Jan Vrána 3, Vajmar 2, P. Kopecký, D. Kopecký, Popelka, Sodomka, Škroch. Lídr drtí své soupeře. Na 20. gól, který střílel v čase 59:15 Jan Vrána, odpověděl alespoň čestným úspěchem v čase 59:41 Jan Hladina.

Wignes Pardubice Česká Bělá 6:15 (2:2, 2:7, 2:6). Branky: Jakoubek 3, Gwozdiak, Otava, Papadopulos Slavík a Klement 4, Kubát a Černý 2, Dipold, Nejedlý, Blažek. Wignes udržel vyrovnanou hru v první třetině, postupně favorit přebíral iniciativu, což vyjádřil i střelecky.

Jokerit Skuteč Dynamo Rosice 7:5 (0:3, 5:1, 2:1). Branky: Mareš 2, Hendrich, Vopařil, Prášek, Bouška, Ročeň Bartoníček 2, Brázda, A. Novotný, Teplý. Dynamo zaskočilo v první třetině svého soupeře, když trestalo jeho chyby v obranné třetině. Ten od druhé třetiny nastoupil s odhodláním zápas otočit, což se také podařilo.

Čankovice Jiskra Skuteč 4:10 (2:5, 2:1, 0:4). Branky: Douděra, Martin Chocholouš, J. Salava, Pilař Kusý a Zoulík 2, Pitra, Starý, Lígr, Vinař, Žák, Nevečeřal. Jiskra rozhodla v úvodní a závěrečné třetině o tom, že tři body putují do Skutče. Na druhou stranu Čankovice měly ještě po druhé třetině, kdy snížily na 4:6, šanci na případný bodový zisk, ale soupeř jim vzal nakonec vítr z plachet.

Skupina B

ZH Pardubice B Holomci Jezbořice 6:15 (1:3, 2:7, 3:5). Branky: Rychlík a Kusý 2, Lubina, Topol Turčani 5, Janovský a Ježek 3, Pekárek, Duha, Šťastný, Malinský. Celkem jednoznačné utkání, ve kterém Holomci soupeře přehráli. V jejich středu se blýskl pěti góly novic Jan Turčani, který vzhledem k práci v zahraničí nastoupil poprvé a hned „řádil" jako černá ruka.

Road cafe Pardubice Vysmátý zmije Pardubice 6:11 (0:5, 3:3, 3:3). Branky: Tomášek 3, Cincibuch 2, Komárek Petružálek 3, Voleský 2, Kostka, Chyba, Štěpán, Dubovči, Nekola, Petrides. Zkušený soupeř rozhodl hned v úvodní třetině, dravé mládí z Road cafe se však nevzdávalo, snížilo až na 6:8, ale favorit odpověděl v poslední desetiminutovce třemi góly, čímž udělil soupeři lekci z produktivity.

SDH Kostelec Torpedo Pardubice 3:6 (1:2, 2:1, 0:3). Branky: Kotajný, Pražák Tlapák Říčař 2, Joudal, Andrejs, Kmošek, Habivský. Favorit rozhodl až v závěru.

Amat Pardubice Bítovany 5:9 (2:4, 3:4, 0:1). Branky: Jícha, Müller, Lukošík, Žíčař, Holešímský Dundáček 3, Čejgl 2, Mašík 2, Prokop, Polák. Utkání se hrálo velice slušně, jak by mělo dopovídat této soutěži. Pardubičtí i když vzdorovali, nakonec na kvalitu Bítovan nestačili.

1. Torpedo 8 8 0 0 0 65: 31 24

2. Vysmátý zmije 8 7 0 0 1 61: 29 21

3. Jezbořice 8 6 0 0 2 54: 28 18

4. Bítovany 7 3 1 0 3 34: 35 11

5. ZH Pardubice B 8 2 0 0 6 39: 59 6

6. Road cafe 7 2 0 0 5 28: 49 6

7. HC Amat 8 2 0 0 6 35: 62 6

8. SDH Kostelec 8 0 0 1 7 35: 58 1