Pro permanentkáře z minulé sezony začíná prodej 29. května. Rezervace jejich míst z předešlého ročníku trvá až do 27.června. do šesti večer.

Stejné datum startu prodeje platí také pro majitele účtu Dynamo ID, jejichž předkupní právo na volná místa končí 31.května rovněž v 18 hodin. I hned navazuje spuštění volného prodeje.

Prodej permanentních vstupenek na Dynamo v rámci následujícího ročníku Tipsport extraligy ledního hokeje bude zakončen 31.7. ve 23:59 hodin.

S nákupem permanentek se bude, jako již tradičně, pojit několik zvýhodnění. Jedním z nich je také 10% bonus na novou permici pro držitele permanentních vstupenek z minulé sezony.

Bonusový voucher

V loňské sezoně měli permanentkáři bonus na nákup vstupenek na prestižní Ligu mistrů. Ta už letos nebude potřeba, všechny tři zápasy základní části této soutěže jsou již zahrnuty v permanentce. Stejně jako na extraligové zápasy, také na základní část Ligy mistrů tedy lze v případě nákupu permanentky přijít bez jakýchkoli starostí.

Každý majitel permanentní vstupenky navíc získá automaticky předkupní právo na své místo pro zápasy play off. Z toho plyne jediné poučení a jediná záruka, jak se dostat na utkání Dynama v rámci vyřazovacích bojů. Zkrátka si zajistit permanentku před sezonou, která odstartuje v září.

Pro přimenutí nerozhodnutým. Téměř všechna domácí utkání Dynama v play off 2024 byla beznadějně vyprodaná. Vstupenky na finálové zápasy zmizely z online prodejního systému dokonce v řádu jednotek minut. Každý z majitelů permanentní vstupenky bude moci po omezenou dobu využit rezervaci na své místo k nákupu vstupenky na daný zápas vyřazovacích bojů. Jedině s permanentní vstupenkou tak máte stoprocentní jistotu, že se na zápasy play off podíváte.

Nákupem permanentní vstupenky navíc fanoušek získá bonusový voucher, se kterým bude moct zakoupit výhodněji kroniku Dynamo100, nebo jiné produkty Dynama. Voucher se dá uplatnit ihned po nákupu permice v klubvém fanshopu.

Fanaoušci HC Dynamo Pardubice patří mezi nejlepší v republice.
Potvrzeno! Pardubice=Hockeytown. Ukazují to čísla z arény

Prodej pardubické hokejové bible bude zahájen na přelomu května a června a její základní cena bude 2 490 Kč. Zakoupit ji bude možné ve fanshopu Dynama v enteria areně a samozřejmě i online.

Každý držitel celosezonní vstupenky navíc při nákupu ve fanshopu Dynama obdrží 10% slevu na klubové zboží. Výjimku tvoří pouze speciální předměty, které má provozovatel fanshopů v komisním prodeji (Dynamo Bez frází, film Navždy za Dynamo, Magazín Dynamo, poštovní arch známek Dynamo 100 a speciální předměty od Got Authentic) nebo jsou již zlevněny. Sleva pro permanentkáře se nesčítá se se slevou z Dynamo karty nebo jinou slevou.

Prodej permanentních vstupenek na fakturu. Koupit na fakturu bude možné v prodejním on-line systému klubu. V košíku se zvolízpůsob úhrady "Platba převodem/fakturou", vybere se vystavení dokladu na "Doklad na firmu/fyzickou osobu". Následně zájemcům přijde zálohová faktura a po jejím zaplaceni přijde běžná faktura s vouchery na permanentní vstupenky. V případě nedodržení termínu data splatnosti na zálohovém listu se místa vrátí zpátky do prodeje. Nákup na fakturu je jedinou možností, jak získat daňový doklad.

Kategorie A: cena nové permice 13 900 Kč - cena se slevou pro loňské permanentkáře 12 500 Kč

Kategorie B: cena nové permice 11 000 Kč - cena se slevou pro loňské permanentkáře 9 950 Kč

Kategorie C: cena nové permice 7 200 Kč - cena se slevou pro loňské permanentkáře 6 500 Kč

Kategorie D: cena nové permice 5 800 Kč - cena se slevou pro loňské permanentkáře 5 200 Kč

Kategorie omezená: cena nové permice 4 700 Kč - cena se slevou pro loňské permanentkáře 4 300 Kč

Kategorie stání: cena nové permice 4 700 Kč - cena se slevou pro loňské permanentkáře 4 300 Kč