2:5 (0:3, 1:1, 1:1)

Branky Hlinska: Kunz, Poskočil, Velinský, Zídek, Tulis.
Rozhodčí: Sedlák.

Hlinečtí hráči dokázali vyhrát i v druhém utkání se soupeřem z Poličky.

O výsledku rozhodla první třetina, ve které si hosté vytvořili řadu šancí, soupeře přestříleli. Vynutili si chyby domácích, které následně dokázali zužitkovat a vstřelit tři branky.
Ve druhé třetině přidali domácí na důrazu a využili jednu z přesilových her.

Branka je vybudila ještě k větší aktivitě. Jejich střelecké snažení ale spolehlivě likvidoval hlinecký brankář Gregor.

Velkou příležitost k snížení na rozdíl jedné branky měla Polička v 31. minutě, když její hráč dostal možnost je trestné střílení. Jeho střelecký pokus ale mířil nad horní tyč Gregorovy branky.
Naopak to byli hosté, kdo se střelecky prosadil. Sotva dvě minuty uběhly po samostatném nájezdu a Hlinečtí se radovali z gólu počtvrté.

Pátou branku hostů vstřelil v úvodu třetí třetiny Tulis, který předvedl parádní individuální akci, při které projel přes tří hráče a bekhendovou střelou zavěsil – 1:5.

Domácí korigovali brankou matadora Vápeníka ve 47. minutě.

Závěr utkání se i díky vyloučením na obou stranách už jen dohrával.