Do konce sezony zbývá sehrát ještě sedm dvoutkání a vpátek 29.února poznáme přeborníka kraje, který má právo účasti vkvalifikaci opostup do I. ligy dorostu ČR. Ze soutěže se nesestupuje.

Skuteč– Polička 3:5 (2:1, 1:1, 0:3)

Bližší informace nehlášeny!

Chrudim– Skuteč 3:2 (1:0, 2:2, 0:0)

Branky: Vích, Stupavský, Komárek– Kuřík, Štursa.

Ve vyrovnaném průběhu I. třetiny získali domácí těsné vedení, které vpolovině zápasu během jedné minuty zvýšili až na 3:0. Soupeř však vzávěru II. třetiny při přesilovkách 5na 3a poté 5na 4dvěma góly závěrečné dějství ještě zdramatizoval, ale vněm zněkolika oboustranných šancí „nezapršelo“ díky dobrým brankářům.

Sestavy– Chrudim: Pokorný– Vích, Přibyl, Hrůza, Holub, Brychta, Hudec– Komárek, Polák, Sýkora, Vacek, Blažek, Mlateček, Stupavský, Seidler, Cvrček.

Skuteč: Herynek– Brdička, Flégr, T. Hladík, Kuřík, Lichtenberg, Mareš, Netolický, Opletal, Štursa, Nevole, Brendl,Ročeň.

Polička– Hlinsko 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)

Branky: Havel a Andr po 2, Kavalír, Ročárek.

Domácí nabuzeni výhrou ve Skutči drželi vúvodní dvacetiminutovce sHlineckými krok. Rozhodující úder hostí přišel mezi 29.– 31.minutou, kdy třemi góly získali bezpečný náskok, který ještě vposlední třetině dvěma přesnými zásahy upravili na konečný výsledek. Tím se Hlinečtí probojovali do čela tabulky.

Sestava Hlinska: Gregor– Urubčík, Vepřovský, Kadlec, Chlada, Holec, Morávek- Ročárek, Volf, Havel– Suchý, Kavalír, Andr Voda, Luňáček.

Pořadí: 1.Hlinsko 25 (78:44), 2.Skuteč 24 (79:60), 3.Chrudim 24 (60:43), 4.Choceň 10 (61:92), 5.Polička 5 (49:88).

V sobotu 2.2.: Skuteč– Hlinsko (13) a vneděli 3.2. od 17hodin odložený zápas 19.kola Hlinsko– Skuteč.