Chotěboř Skuteč 6:2, Chrudim - Litomyšl 9:3, Moravská Třebová - Choceň 3:2 a Polička - Světlá 8:2. S větším počtem odehraných zápasů je v čele Moravská Třebová, druhou Chrudim čeká nyní prověrka na ledě třetí Chocně, Skuteč stále zůstává bez bodového zisku.

Chrudim Litomyšl 9:3 (4:0, 1:2, 4:1).

Branky: Tomášek 3, Bečev a Haltuch po 2, Polák, Šidlo. Po úspěšné první třetině se u domácích dostavilo uspokojení, na což urputně bojující soupeř dokázal odpovědět tím, že vyhrál druhou část. Naštěstí po domluvě trenéra před závěrečnou třetinou a stáhnutím hry na tři pětky se vše vrátilo do správných kolejí a výsledkem bylo šestigólové povinné vítězství. Chrudim: Cvrček - Burkoň, Gabriel, Jiruška, Jirout, Kmoníček, Koreček, Kubelka, Mach, Machač, Bečev, Novák, Pilař, Polák, Šídlo, Haltuch, Štěpánek, Tomášek, Zeman, Strnad, Schweinfurter.

Chotěboř - Skuteč 6:2 (1:1, 1:0, 4:1).

Branky: Stehlík 2. Po dvě třetiny vyrovnané utkání, na čemž měl velký podíl dobře chytající Lohmann a obrana. Naopak se nepodařilo zužitkovat dva samostatné nájezdy. Chotěboř nakonec soupeře přehrála fyzickou silou i hokejovostí. Skuteč: Lohmann Janoušek, Vítek, Slabý, Zavřel - Stehlík, Černý, Vomáčka, Nevečeřal, Bureš, Žádný.

Příště - 13. kolo v pátek 2. 12.: Choceň - Chrudim, Skuteč má volno, do úplnosti Polička - Lanškroun, Světlá - Mor. Třebová, Litomyšl - Chotěboř. 14. kolo v sobotu 3. 12.: Chrudim - Světlá (17.00), Lanškroun - Skuteč, do úplnosti: Chotěboř - Choceň, Mor. Třebová Polička.