SKUPINA A

Jiskra Skuteč – HC Třemošnice 17:4 (2:3, 6:0, 9:1). Branky: Lenoch 4, Starý 3, Pitra, Kusý, Prešek po 2, Zoulík, Urban, Vokoun, Nevečeřal – Jan Machota a Procházka po 2. Rozhodčí: Ježek – Hrouzek. Vyloučení: 2:2, navíc Nevečeřal (SK) 5 + do konce utkání. První vzájemné utkání skončilo stejným poměrem 17:4 rovněž pro Jiskru. Ta však v první třetině „lapala" po vzduchu, ale pak se rozstřílela a v exhibici nedala soupeři pražádnou šanci. V čase 59:59 za zranění Procházky udělen vyšší trest.

Dynamo Rosice – AHC Čankovice 3:13 (1:7, 0:3, 2:3). Branky: Brázda ml. 2, Lajner – Blažek 4, Douděra 3, J. Salava 2, M. Chocholouš, Meduna, Stoklasa, Chabada. Rozhodčí: Hrouzek – Ježek. Vyloučení: 5:3. Souboj o postupové místo vyzněl jasně ve prospěch hostí, kteří sice poprvé inkasovali, ale pak soupeře doslova „smetli". Ten korigoval vysokou porážku dvěma góly až v závěru utkání.

Sokol Česká Bělá – Jokerit Skuteč 11:8 (5:0, 4:6, 2:2). Branky: Černý 3, Klement a Čech po 2, Cinegr, Košmider, Nejedlý, Vodvářka. Rozhodčí: R. Urubčík – Říha. Vyloučení: 8:4. Po jasné první třetině nečekaný zvrat ve vývoji zápasu, ale v závěrečném dějství již Sokolové překvapení nepřipustili.

HC Hlinsko B – Wignes Pardubice 15:3 (6:0, 4:1, 5:2). Branky: Wasserbauer a Sláma po 3, Nepokoj a Pospíšil po 2, Černý, Ježek, Vajmar, Veselý, M. Vrána – Hrabánek 2, Slouka. Rozhodčí: R. Urubčík – Teplý. Vyloučení: 1:2. Velmi slušně hraný zápas skončil jednoznačným vítězstvím vítěze skupiny.

Dynamo Rosice – Sokol Česká Bělá 2:14 (0:4, 1:5, 1:5). Branky: Kromíchal, Dvořák - Dipold, Kubát a Klement po 3, Zvolánek 2, Hlaváč, Řehoř, Rakušan. Rozhodčí: Hájek – Javůrek. Vyloučení: 4:6. V dohrávce 11. kola šlo o hladkou záležitost favorita.

SKUPINA B

ZH Pardubice B – HC Bítovany 4:6 (1:1, 2:3, 1:2). Branky: Kunc 2, Čermák, Mlateček – Barkoci, Kutílek, Menc, Novák, Polák, Stupavský. Rozhodčí: Teplý – Javůrek. Vyloučení: 2:5. V utkání, ve které se více věřilo „domácím", avšak ti se k utkání dostavili pouze s osmi hráči v poli. Soupeř proto využil šanci, tahal většinou za delší konec a nakonec se probojoval mezi elitu, zatímco na rezervu zbyly boje ve skupině o 9. – 16. místo.

Torpedo Pardubice – Amat Pardubice 11:5 (3:1, 3:2, 5:2). Branky: Andrejs a Kuška po 3, Ondráček 2, Říčař, Navrátil, Paleček – Polívka a Pravec po 2, Lukošík. Rozhodčí: Rulíček – R. Budinský. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:1. V pardubickém derby šli hosté do vedení, ve druhé třetině ještě stačili vyrovnat na 3:3, ale pak už tahali za kratší konec. Kvalita hráčů lídra tabulky přece jen byla znát, byť ten přijel k prvnímu povánočnímu utkání jen s deseti hráči v poli. Utkání pro zranění očního víčka nedohrál David Tomiška z týmu Amat.

Vysmátý zmíje Pardubice – SDH Kostelec 6:3 (5:1, 0:1, 1:1). Branky: Mario a Borovec po 2, Kusý, Štěpán z trestného střílení – Pok, Kotajný, Mezírek. Rozhodčí: Rulíček – R. Budinský. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. Oslabení: 2:0. Jednoznačný úvod kontrastoval s průběhem dalších čtyřiceti minut. Kostelecké přišla v závěru první třetiny povzbudit skupina hasičů, která povzbuzováním svůj tým vyburcovala k maximálnímu výkonu. Proto se již ve zbývajících čtyřiceti minutách hrála vyrovnaná partie, ve které nadšeně bojující hosté naráželi na skvělý výkon soupeřova gólmana Kosiny. Až v 57. minutě šestý gól v podání kanonýra Petra Mária potvrdil vítězství favorita.

Holomci Jezbořice – Road cafe Pardubice 8:7 (2:2, 1:2, 5:3). Branky: Jičinský a Linek po 2, Macas, Kulhánek, Janovský, Pekárek – Veverka a Tomášek po 2, Popler, Komárek, Cincibuch. Rozhodčí: Rulíček – Slabý. Vyloučení: 15:11, navíc Popler, Zelený a Bartoň (všichni RC) po 10 OT. Využití: 2:3. Favorizovaní Holomci hráli špatně, čehož využili pardubičtí mladíci k častému vedení. S nepříznivým stavem se nemínily Jezbořice smířit, a tak docházelo k šarvátkám a častému vylučování. V nepěkném závěru nakonec favorit otočil výsledek ve svůj prospěch.

1. Torpedo 14 14 0 0 0 114: 59 42
2. Vysmátý zmije 14 11 0 0 3 94: 49 33
3. Jezbořice 14 11 0 0 3 98: 58 33
4. Bítovany 14 5 2 1 6 63: 69 20
5. ZH Pardubice B 14 5 0 0 9 84: 94 15
6. Amat 14 4 0 0 10 70:105 12
7. Road cafe 14 3 1 0 10 64:111 11
8. Kostelec 14 0 0 2 12 58:100 2