Jasným sestupujícím do druhé ligy je HK Hokej Šumpek 2003. Všechna zbylá utkání jsou v souladu se soutěžním řádem kontumována.

Od sedmnácti hodin

Přesto budou mít příznivci HC Chrudim možnost jít ještě naposledy v letošní sezoně na prvoligový hokej. V sobotu se totiž svěřenci trenéra Rohlíka střetnou na svém ledě v exhibičním utkání s Berounem. Ale pozor! Oproti bojům o mistrovské body začíná zápas již od 17 hodin.

Vedení chrudimského mužstva připravilo na tento derniérový mač několik bonusů pro diváky. Například jednotné vstupné 30 Kč, permanentky zůstávají v platnosti, v přestávkovém programu budou soutěže o ceny a po něm i autogramiáda hráčů.

Neváhejte a přijďte se pro letošek rozloučit s prvoligovými hokejisty HC Chrudim.

RADEK PECINA

Uhodli jste jméno hráče Chrudimi?

Chrudim – Soutěž vytvořená na základě spolupráce Chrudimského deníku a HC Chrudim o zajímavé ceny dospěla do finále. Také v posledním kole jste mohli na zakládě dvou nápověd hádat jméno hráče HC Chrudim.

Hledaným hráčem byl tentokrát obránce chrudimského týmu Marek Drtina.

Ze všech správných odpovědí, které došly poštou nebo prostřednictvím e–mailu na naši adresu byl vylosován P. Křičenský. Šťastnému výherci blahopřejeme, cenu si může vyzvednou v přestávce sobotního exhibičního utkání s Berounem. (red)