Litomyšl - Chrudim 2:4 (1:1, 0:0, 1:3). Branky: Bartoníček 2, Kišš, Procházka. V prvním kole si Litomyšl připsala těsnou porážku ve Světlé 8:9, Chrudim vybojovala bod po neúspěšných samostatných nájezdech v Moravské Třebové. Dal se tudíž očekávat opět vyrovnaný duel, což se potvrdilo. V 10. zařídil domácím vedení Fikejz a o čtyři minuty později Chrudim z přesilovky Kiššem (Novotný) vyrovnala. Gól pak už nepadl ani z dvojnásobné přesilovky Litomyšle. Hosté ve druhé třetině soupeře sice přestříleli, ale tlak na gólové vyjádření scházel. Zlepšení Chrudimských gradovalo až v závěrečném dějství: 42. minuta Bartoníček (Králíček) 1:2, 46. minuta Bartoníček (Formánek) 1:3. V druhé desetiminutovce nejprve Vomočil z přesilovky kontaktním gólem na 2:3 dal zbytku utkání další náboj, ale byli to v 57. minutě hosté, kteří důležitým gólem Procházky (Kišš) stanovili konečný výsledek 2:4.

Sestava HC Chrudim: Ament - Vích, Urban, Formánek, Novotný, Budinský, Závodník Kišš, Novák, Plch Králíček, Bartoníček, Dobiáš Langr, Procházka, Holub Polák, Schweinfurter, Seidler.

Hlinsko - Moravská Třebová 5:6 (1:1, 0:3, 4:2). Branky: Lukáč, Spal, Bureš, Šulc, Kavalír Rak 3, Doseděl, Tregler, Koláček. „Moravané" po druhé třetině vedli už tříbrankovým rozdílem a zdálo se, že je vše jasné. Hlinečtí však v závěrečném dějství přidali, dokázali vývoj zdramatizovat a málem si vynutili alespoň prodloužení.

Sestava HC Hlinsko: Gregor - Kavalír, Zadina, Spal, Lukáč, Ročárek, Volf, Bureš, Havel, Wasserbauer, Ptáček, Tulis, Štěpánek, Černý, Kaut, Šulc.

Skuteč - Polička 4:12 (0:5, 2:5, 2:2). Branky: Kusý 2, Tocháček, Klusoň Boháček 3, Slavík 2, Hron, Dvořák, Vápeník, Havlíček, Krajíček, Fúzik, Šimon. Skutečské hokejisty provází řada zranění, navíc se museli obejít i bez vysokoškoláků. Ještě několik minut před úředním začátkem nebylo jasné, zda se zápas odehraje. Nakonec domácí desítka hráčů v poli od první minuty bojovala marně proti posílené Poličce o mladíky ze Žďáru nad Sázavou. V duelu, ve kterém měl hostující tým evidentně navrch, Skutečští v závěrečné části korigovali na konečných 4:12.

Sestava HC Skuteč: Němec (9. Vokoun) - Tocháček, Netolický, Lígr, Kusý, Opletal Herynek, Hromádko, Zelinka, Štursa, Komárek.