Skupina A: Choceň – Chrudim 10:6 (4:0, 2:3, 4:3). Branky: P. Prachař 4, Krejza 2, L. Pilař, Beránek, Král, Stříteský – Bartoníček 3, Polák, Králíček, Schweinfurter.

Podobný scénář Chrudimských jako tomu bylo při domácím utkání se ZH Pardubice. Na ledě lídra opět ve zdecimované sestavě katastrofální polovina utkání, kdy domácí rozjeli brankostroj a vedli 6:0. Choceň, která je hlavně díky bývalým ligovým hráčům nedávné slavné éry HC Chrudim (Pavel Prachař, Tomáš Prachař, Pavel Beránek) favoritem na postup do kvalifikace o II. ligu, se poté již umírnila ve „válcování" soupeře a Chrudim pak již dokázala favoritovi vzdorovat.
Po druhé třetině za stavu 6:3 měli hosté dobrý nástup, Schweinfurter z přesilovky korigoval na 6:4 a pak přišel samostatný nájezd Kišše, který svou šanci nevyužil. Naopak z protiútoku P. Prachař dal na 7:4 a bylo rozhodnuto. Na další tři góly domácích odpověděl dvakrát Bartoníček, který tak zkompletoval svůj hattrick, když ve 32. minutě vstřelil první gól Chrudimě.

Sestava HC Chrudim: Ament (14. Dundáček) – Závodník, Urban, Budinský, Vích, Formánek, Turčani (skončilo mu tím účinkování v meziokresním přeboru) – Kišš, Dvořák, O. Polák – Králíček, Bartoníček, Slavík – Holub, Schweinfurter, J. Polák.

Do úplnosti: Moravská Třebová – Světlá 4:3 po prodloužení.

Skupina B: Hlinsko – Lanškroun 11:2 (1:2, 7:0, 3:0). Branky: Šulc 4, Ročárek 3, P. Ptáček, Bureš, Havel, T. Ptáček – Novák, Pilavka.
O postupové místo pro play off si to rozdali sousedé v tabulce. V první třetině začali domácí aktivněji než soupeř, ale ten pozorně bránil a i přes tlak se Hlineckým nepodařilo gól vstřelit. Hosté naopak v sedmé minutě šli do vedení, když Novák při přesilovce od modré poslal puk za záda Černého – 0:1. V 10. se prosadil P. Ptáček – 1:1. Ve 14. zůstal nepokrytý Pilavka, a tak šel Lanškroun podruhé do vedení – 1:2. Úvodní dvacetiminutovka skončila tímto poměrem, ačkoliv střely na branku byly jasně pro domácí: 13:6.

Do druhé třetiny nastoupili Hlinečtí aktivně, soupeře zasypali sedmi přesnými trefami a bylo po zápase. Alespoň se dobře bavili diváci, kteří viděli spoustu pěkných akcí, brankově zakončených. Již ve 23. Bureš stav srovnal. Ve 24. Havel tečoval střelu Wasserbauera. 28. Šulc ve spolupráci s Kavalírem a do poloviny zápasu ještě Ročárek z přesilovky 5:2. Pak však Bureš neproměnil trestné střílení, ale další tři góly na sebe nenechaly dlouho čekat: 31. Šulc 6:2, 36. Ročárek 7:2, 40. Šulc 8:2. Sedm gólů za dvacet minut, to byla porce, kterou divák v Olšinkách dlouho neviděl.

V závěrečném dějství Hlinečtí soupeře nepouštěli do vážnějších akcí, ale góly pak padaly až v poslední desetiminutovce: 53. Šulc 9:2, 57. T. Ptáček z brejku 10:2 a tečku za brankostrojem udělal v 60. Ročárek – bombou pod tyčku stanovil konečných 11:2.

Sestava HC Hlinsko: Černý – Kavalír, Zadina, Ročárek, Volf, Bureš, Havel, Wasserbauer, P. Ptáček, Tulis, Štěpánek, T. Ptáček, Kaut, Šulc, Spal.
Do úplnosti: Litomyšl – Č. Třebová 4:1.

Nedělními zápasy (20. 1.) končí první polovina nadstavbové třetí části, kdy ve skupině „A" Chrudim hostí Moravskou Třebovou, ve skupině „B" jsou dvojice: Č. Třebová – Hlinsko a Skuteč – Litomyšl – všechny uvedené zápasy mají začátek v 17 hodin.