Salith Šumperk – HC Chrudim 5:1.

A že to Šumperk nemíní porušit, dokázala už 6. minuta, kdy nekrytý Ambruz otevřel skóre. Ve 14. minutě byl blízko vyrovnání Cyganov, ale trefil jenom tyč.

V úvodu střední části sice Mocek využil přesilovku k vyrovnání, ale pak začali domácí Draci dštít oheň a síru. Dvěma slepenými góly získali uklidňující náskok.

V závěrečné části se Východočeši pokoušeli o zvrat, ale marně.

Soupeř naopak výhru ještě zvýraznil.

Fakta – branky a asistence: 6. Ambruz (Vrdlovec, Hulva), 27. Haas (Červenka), 29. Sedlák (Hulva, Vrdlovec), 53. Tesařík (Velecký), 54. Haas (Velecký) – 24. Mocek. Rozhodčí: Jeřábek – Wesley, Kašík. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: nehlášeno. Třetiny: 1:0, 2:1, 2:0.