Nejvíce komplikací způsobil odklad úvodních zápasů týmu Mostu kvůli epidemii příušnic na Mostecku. Odložen měl být proto i jeho zápas v Chrudimi, ale vše je jinak.

„Na pondělním zasedání ČSLH se rozhodlo, že zápas s týmem HC Most se odehraje, nikoliv v náhradním termínu, ale jak bylo původně stanoveno,“ ohlásil generální manažer chrudimského klubu Petr Tankos! Hokejový svaz tak rozhodl kvůli nedostatku volných termínů a regulérnosti soutěže. Všichni fanoušci jste tak zváni na středeční původní termín, utkání začíná v 18 hodin. Přijďte povzbudit HC Chrudim!

A podpora fanoušků bude více než potřebná, protože chrudimští hokejisté potřebují zamezit dalšímu bodovému výpadku po sobotní porážce s Pískem 1:2 po samostatných nájezdech. Přitom Písek prohrál doma úvodní duel s Jindřichovým Hradcem a v pondělí, kdy měla Chrudim volný termín, i se Šumperkem (nad ním naopak Chrudimští zvítězili 7:4).

Jak je patrné, tak v baráži nemá nikdo nic jisté a uvidíme, jak s barážovým děním „zamíchá“ právě celek Mostu, který ve finále play off druholigové skupiny Západ překvapivě vyřadil vítěze základní části této soutěže Klášterec nad Ohří. Není bez zajímavosti, že v mosteckém týmu hrají Luštinec, Kuncl a Charousek, kteří nedávno působili ještě v Chrudimi a budou se jistě chtít na domácí vytáhnout.

I to je důvod, proč byste ve středu neměli na místním „zimáku“ chybět!