Krajská liga mužů

HC Chrudim B – HC Litomyšl 9:2 (1:0, 2:0, 6:2).

Po nevyužité šanci Kolína přišla v 11. minutě pěkná kombinace po ose Langr – Janoušek 1:0. První část přinesla oboustranně rychlý hokej, ve které měl rozhodně více práce hostující gólman Pavlíček. Hned po obrátce zahrozil únikem nejlepší hráč hostí Matys, ale akci gólově nezakončil. Litomyšl pouze s jedenácti hráči v poli srdnatě bojovala a chleba se začal „lámat“ až v polovině zápasu. Ve 30. Závodník našel Bukače – 2:0 a o pět minut později Janoušek z rohu přihrál Dvořákovi, na jehož střelu byl Pavlíček krátký – 3:0. Závěrečné dějství začalo při hře čtyři na čtyři snížením po gólu Matyse – 3:1, poté domácí nevyužili dvojnásobnou přesilovku, ale při hře pět na čtyři byl úspěšný Dvořák – 4:1. Od 47. do 55. minuty vstřelili Chrudimští pět branek (Vrabec, Dvořák, Bukač, Janoušek, Vágner). Za stavu 5:1 došlo ke střídání brankářů Litomyšle (za Pavlíčka přišel Holomek), ale ani ten nezabránil debaklu, který snižoval v 58. minutě na konečných 9:2 Ptáčník. HC Chrudim B: Drejsl – Doubravský, Vágner, Pokorný, Novotný – Bukač, Kolín, Závodník – Janoušek, Langr, Dvořák – Bakrlík, Novák, Vrabec + Šveřepa.

Krajský přebor mužů

HC Skuteč - TJ Lanškroun 12:1 (4:0, 5:1, 3:0).

Soupeř přijel odevzdaný a o výhře favorizovaných domácích nebylo od počátku pochyb. V rychlém sledu skórovali Janoušek, dvakrát Vondráček a Musil. Ve druhé třetině sice Skutečští polevili, ovšem Lanškroun nekladl žádný odpor. Střelecky se v této části prosadili Žák, Starý, Zoulík, Jahna a Vajmar. Třetí třetina připomínala spíše exhibici, vítězové kolikrát kombinovali až příliš, ale góly přesto padaly dál. Zasloužili se o to Andrejs, Turčáni a střelecký koncert uzavřel Souček. HC Skuteč: Kukla (31. Horák) – Vondráček, Špilar, Žák, Andrejs, Souček – Nevečeřal, Netolický, Musil, Jahna, Starý – Pitra, Zoulík, Turčáni, Janoušek, Vajmar, Kusý.