TJ Lanškroun – HC Skuteč 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 0:0 – 1:0).

Branky: Pilavka 2, Hank, D. Langr – Skuteč: Žák 2, Souček. Rozhodčí: Čáka – Kobr, Švec. Vyloučení: 11:14. Využití: 1:2. Diváci: 408.

Ve strhujícím utkání zvítěžil ten šťastnější. Skuteč začala zodpovědně odzadu, po 2. třetině byl stav nerozhodný 2:2. Za Skuteč skóroval Turčáni a kapitán Žák. 3.třetina byla bitvou o každou píď ledu, více ze hry měl Lanškroun, který šel v 56.minutě do vedení 3:2. Skuteč se ovšem nevzdala a v 59.minutě doslova vydřela vyrovnávací branku. Nejlépe se před brankou zorientoval zkušený Souček. Prodloužení žádné větší šance nepřineslo. V penaltovém rozložení byli šťastnější domácí. Hvězdou Skutče byl opět Karel Kukla, který svými zákroky v bráně doháněl Lanškroun k zoufalství.

Skuteč: Kukla – Špilar, Netolický, Žák, Turčáni, Souček – Nevečeřal, Sýkora, Musil, Jankovský, Hladík – PItra, Zoulík, Vajmar, Janoušek, Starý – Jahna.