Chrudim – Lomnice nad Popelkou 9:0 (3:0, 4:0, 2:0).

Po opatrném začátku se domácí ujali vedení v 7. minutě, kdy si nahození Bohuňka srazil jeden z obránců soupeře do vlastní sítě. Od té chvíle začali mít převahu, kterou zúročovali i v pěkné góly.

Brankostroj pokračoval také ve druhé třetině a nezastavilo ho ani v polovině střetnutí prostřídání gólmanů. Po čtyřiceti minutách svítil na ukazateli skóre stav 7:0 a závěrečné dějství se dohrávalo prakticky jen z povinnosti.

Když v 53. minutě vsítil Brychta devátý gól Chrudimských, vypadalo to, že si Lomničtí odvezou debakl dvouciferný. Jelikož se ale v samém závěru neujala ani dělovka Kleprlíka od modré, desítka se tentokrát „nečepovala“.

Fakta – branky: Poulíček a Brychta 2, Bohuněk, Haltuch, Mládek, Polák, Mrázek. Rozhodčí: L. Budínský – Slabý. Vyloučení: 11:13. Využití: 1:0. Oslabení: 2:0. HC Chrudim: Chalupa (30. Hlavinka) - Hudec, Kleprlík, Brychta, Mládek, Švadlenka, Burkoň, Kubašta, Novák - Bečev, Poulíček, Brožek - Kněžour, Haltuch, Pospíšil - Havel, Polák, Bohuněk - Koreček, Mrázek, Sliacký.