Tabulka I. třídy se na špici nadále vyrovnává, a to díky překvapivým výsledkům. Nečekaná zpráva přišla z Rozsochatce, kde hokej předčasně končí! Bomba II. třídy: souboj dvou vedoucích týmů tabulky skončil zcela nečekaným výsledkem!

I. třída

Sokol Rozsochatec – Želvy Chrudim 5:8 (2:2, 1:4, 2:2).

Branky: Vosička a Beránek po 2, Brzek – Joudal 4, Kačmarik 2, Kamenický, Lukošík. Rozhodčí: Urubčík – Teplý. Vyloučení: 4:3, navíc Klemša (Ž) 10 OT. Oba týmy nastoupily se sedmi hráči v poli, soupiska devatenácti hráčů Želv nebyla vyškrtaná! Pro Rozsochatec to bylo poslední utkání. K tomu Jaroslav Halák, člen výboru: „Před sezonou jsem měl slib 25 hráčů, že budou jezdit k utkáním. Mé zdravotní problémy zapříčinily, že jsem v poslední době na zápasech nebyl. Nespolehlivost našich hráčů byla příčinou, že se jich scházelo minimum, a v sedmi, osmi se hrát nedá. Proto jsme se rozhodli ukončit činnost s veškerými sankcemi, které z toho vyplynou.“

Torpedo Pardubice – Sokol Česká Bělá 2:4 (0:1, 1:1, 1:2).

Branky: Kmošek, D. Pospíšil – Dipold 2, Košmíder, Koubek. Rozhodčí: R. Budínský – L. Budínský. Vyloučení: 0:1. V polovině utkání za stavu 1:1 zajímavému a jistě i kvalitnímu hokeji scházely góly. Hosté byly hokejovější a do kabin šli s těsným vedením po střele Dipolda. Také v závěrečné části se hrálo více ve třetině Pardubických, z čehož rezultovalo vedení hostí na 1:4. David Pospíšil v poslední minutě korigoval na konečný stav a ani závěrečné power play domácích k další korekci nevedla.

IHC Tuněchody – Spartak Hlinsko 3:8 (1:3, 2:5, nedohráno).

Branky: Korel, Čada, Horáček - Pospíšil a Švec po 2, Ježek, Černý, Veselý, Havel. Rozhodčí: R. Budinský – Rulíček. Vyloučení: 3:5, navíc Dymák (T) 10 OT. Využití: 0:2. Po dohodě obou stran utkání ukončeno po druhé třetině z důvodu malého počtu hráčů Tuněchod.

Vysmátý zmije Pardubice – Holomci Jezbořice 6:5 (1:0, 4:3, 1:2).

Branky: Mario 3, Hlína, Berger, Petružálek – Odehnal 2, Hrubeš, Ježek, Musil. Rozhodčí: L. Budínský – R. Budínský. Vyloučení: 10:4, navíc Petružálek 5 + OK, Berger 10 OT resp. Hrubeš 5 + OK. Využití: 2:2. Pardubickým vyšel nástup do druhé třetiny, kdy vedli už 4:0. Pak se Holomci probudili, snížili na 5:3, srovnali v 59. minutě na 5:5, ale poslední slovo měl v čase 59:32 nejlepší hráč vítězů Mario, který rozhodl o tom, že na nájezdy nedošlo.
Příští 11. kolo: Vysmátý zmije měly hrát s Rozsochatcem, ale po jeho odstoupení mají volno. Jezbořice – Tuněchody odloženo, místo tohoto utkání dohrávka Jezbořice – Hlinsko (CR 18. 12. v 19.30), Hlinsko – Torpedo (HL 17. 12. v 19.30), Česká Bělá – Želvy (HL 18. 12. v 19.30).

II. třída

Čankovice – Třemošnice 5:8 (0:5, 2:0, 3:3).

Branky: Salava 3, Blažek, Luděk Meduna – Jan Machota 4, Peřina, Žďánský, Brožek, Jiří Machota ml. Rozhodčí: Hrouzek – Zahálka. Vyloučení: 8:6, navíc Staněk (Č) 10 OT. Zrodil se překvapivý výsledek, když domácí se probudili a už bylo pozdě. Ve 43. minutě snížili na 4:5, pak jim hosté opět utekli na 4:8 a v poslední minutě Salava dal výsledku konečnou podobu.

Jiskra Skuteč – Wignes Pardubice 7:3 (2:1, 2:2, 3:0).

Branky: Starý 3, Kusý 2, Žák, Prešek – Andrejko, Tomiška, Chovančák. Rozhodčí: Javůrek - Hrouzek. Vyloučení: 4:3. Po dvě třetiny se Pardubičtí proti domácím drželi, navíc je podržel brankář Hanč. V poslední třetině Jiskra nad Wignes vyzrála, za hosty v 54. neproměnil Hrabánek trestné střílení.

SDH Kostelec – HC Zaječice 12:3 (4:1, 4:2, 4:0).

Branky: Pražák a Tlapák po 4, Dynter 2, Kotajný, Studnička – J. Bohuněk, Šmatera, Malina. Rozhodčí: Javůrek – Hrouzek. Vyloučení: 5:7, navíc P. Bohuněk OK. Zaječice rozmnožily své řady o bratry Bohuňkovy, Brandsteina a Jiráska, ale stále marně čekají na bodový zisk.

Telmont Chrudim – Dynamo Rosice 7:9 (2:1, 4:4, 1:4).

Branky: Mašík (1 trestné střílení) a Dundáček po 2, Hrůza, Štrup, Zavoral – Pekárek a Jakub Vrabec po 3, Novotný, Vlášek, Jan Vrabec. Rozhodčí: R. Budínský – Hrouzek. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:1. Oslabení: 0:1. Telmont začal kolektivní hrou, pěknými akcemi a zaslouženě vedl až 5:2. Dynamo během tří minut srovnalo stav, a i když domácí získali znovu dvoubrankový náskok (7:5), bez brankáře (chytal hráč z pole) nemohli počítat s úspěchem, protože lídra tabulky v jeho rozletu při dalších čtyřech gólech už nezastavili.

Dynamo Rosice – Amat Pardubice 2:13 (2:4, 0:2, 0:7).

Branky: Pekárek 2 – Píša 6, Krupka 2, Friede, Žíčař, L. Tomiška, Pravec, Polívka. Rozhodčí: Hrouzek – Zahálka. Vyloučení: 12:9, navíc Novotný 10 OT. Souboj o první místo měl nečekaný průběh. Dynamo sice vyrovnalo dvoubrankové vedení Amatu, ale pak už stříleli jen Pardubičtí, u nichž vynikl exligový Tomáš Píša.

HC Zaječice – Telmont Chrudim 1:16 (0:7, 0:6, 1:3).

Branky: Zb. Pejcha – Mašík 6, Zavoral 3, Novák, Menc, Kutílek, Pokorný, Štrup, J. Jelínek, Málek. Rozhodčí: Hájek – Starý. Vyloučení: 2:2. Výsledek hovoří za vše.

HC Třemošnice – SDH Kostelec 3:8 (2:4, 1:2, 0:2).

Branky: Žďánský 3 – Kotajný 3, Dynter 2, Tlapák, Pražák, Hanz. Rozhodčí: Urubčík – Říha. Vyloučení: 4:2. Utkání probíhalo za převahy hostů.

Wignes Pardubice – AHC Čankovice 5:3 (0:0, 4:2, 1:1).

Branky: Sýkora 2, Chovančák, Chmel, Andrejko – Miloš a Martin Chocholoušové, Douděra. Rozhodčí: Hudec – Kleprlík. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Řada nepřesnotí včetně přelby byla příčinou, že na první gól se čekalo do 27. minuty. Favorit šel do dvoubrankového vedení, ale dravé pardubické mládí otočilo stav na 4:2 a vítězství uhájilo.

Road cafe Pardubice – Jiskra Skuteč 5:4 (1:1, 3:0, 1:3).

Branky: Cincibuch 3, Kudyn, Zelený – nehlášeno. V úvodních dvou třetinách měli Pardubičtí navrch také díky úspěšným zákrokům brankáře Klineckého, který soupeři vychytal několik šancí. V závěrečné části Jiskra zabojovala, ale stejná mince domácích zvrat nepřipustila, naopak jim přinesla druhé vítězství v soutěži. Pardubický Ptáčník obdržel trest 10 OT.