V I. třídě je o šesti účastnících play off celkem jasno, o další dvě postupová místa bude ještě soupeřit trio týmů ve složení Tuněchody, Rozsochatec, Jiskra Skuteč. Druhá třída má před sebou ještě tři kola a dvě dohrávky. Poté se tato desítka mužstev rozloučí s ročníkem 2010/2011.

I. TŘÍDA

Jiskra Skuteč – Torpedo Pardubice 5:9 (0:3, 5:4, 0:2). Branky: Čejka 2, Šrámek, Vokoun, Vajmar – Paleček, Hanč, Kmošek a Mach po 2, Kuška. Hokejovější hosté rozhodli o svém vítězství během úvodní a závěrečné třetiny. Jiskra v prostřední dvacetiminutovce dokázala stáhnout výsledek na rozdíl jedné branky, navíc však nestačila. Rozhodčí: Hrouzek – Starý. Vyloučení:4:5. Využití: 1:0.

Holomci Jezbořice – AHC Čankovice 16:1 (5:0, 7:1, 4:0). Branky: Ježek 5, Poloprudský 3, Zavoral, Pekárek a Malinský po 2, Meduna, Hrubeš – Douděra. Holomci byli nad síly posledního celku tabulky. Minule jim střelecky vynikl Zavoral, tentokrát ho nahradili Ježek s Poloprudským, kteří se zasloužili o polovinu nastřílených gólů. Byl to od nich prostě ťukes. Za stavu 8:0 střílel čestný úspěch poražených jejich kapitán. Rozhodčí: R. Budinský – Kleprlík. Vyloučení: 1:5. Přesilovky: 1:0.

Želvy Chrudim – Vysmátý zmije Pardubice 5:3 (1:2, 1:1, 3:0). Branky: Lochman 2, Plíšek, Joudal, Říčař – Borovec 2, Voleský. Po dvě třetiny se hrála vyrovnaná partie, kdy navíc Chyba st. (VZ) za stavu 1:1 neproměnil nařízené trestné střílení. Přesto hosté tahali během čtyřiceti minut za delší konec. Před poslední třetinou kapitán Želv Miloš Klemša udělal určité změny v sestavě, které byly příčinou obratu ve vývoji utkání. Rozhodčí: Kleprlík – R. Budinský. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1.

Sokol Česká Bělá – Sokol Rozsochatec 11:2 (4:1, 1:1, 6:0). Branky: Kubát 3, Blažek 2, Musílek, Zvolánek, Kunz, Petr, Kolář, Tecl – Slavík, Vosička. Souboj dvou zástupců z Havlíčkobrodska vyzněl jasně ve prospěch favorita. Rozhodčí: Hrouzek – Starý. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:0.

HC Tuněchody – Spartak Hlinsko 3:6 (1:0, 1:5, 1:1). Branky: Drášil 2, Bugel – Jan Vrána 2, Ježek, D. Kopecký, Veselý, Pospíšil. Ve vyrovnaném zápase, rozhodli Spartakovci úspěšnou druhou třetinou o celkovém vítězství. Tuněchodům perfektně zachytal brankář. Rozhodčí: Zahálka – Javůrek. Vyloučení: 7:3, navíc Ježek (HL) 10 OT.

Dohrávka 15. kola: AHC Čankovice – Želvy Chrudim 3:8 (0:4, 3:1, 0:3). Branky: Salava, Meduna, Chabada – Kusý a Říčař po 2, Joudal, Linek, Lochman, Kačmarik. Po jasné první třetině pro favorita se karta obrátila, domácí snížili na 3:4, ale to bylo z jejich strany vše. V utkání nevalné úrovně přidaly Želvy ještě čtyři góly a bez problémů vybojovaly tři body. Rozhodčí: Slabý – Hudec. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:3. Oslabení: 1:0.

II. TŘÍDA

Dohrávka 14. kola: Wignes Pardubice – Dynamo Rosice 3:4 (1:0, 1:3, 1:1). Branky: Andrejko, Vlašič, Románek – L. Zahálka, J. Vrabec, P. Brázda, Žďánský. Hosté přes lepší bruslení málo kombinovali, dokázali využít tří přesilovek a díky svému gólmanovi při závěrečném finiši Wignes si zajistili tři body. Poražení už jen stačili v čase 59:33 snížit na rozdíl jediného gólu a to bylo vše. Rozhodčí: Hrouzek – Říha. Vyloučení: 7:3. využití: 0:3.

HC Třemošnice – Wignes Pardubice 2:4 (1:0, 0:4, 1:0). Branky: Jan Machota, Pudil – Andrejko 2, Krupička, Jan Slouka. Pardubičtí v prostřední části od 24. do 38. minuty nastříleli čtyři góly a tím rozhodli o svém vítězství, kterým se odpoutali od svého pronásledovatele na pět bodů. Rozhodčí: Říha – Vepřovský. Vyloučení: 6:2.

Dynamo Rosice – Jokerit Skuteč 1:9 (1:2, 0:4, 0:3). Branky: Jan Vrabec – Částek a J. Prášek po 3, Z. Prášek 2, Březina z trestného střílení. I když výsledek je jednoznačný, přesto šlo o vyrovnané utkání, ve kterém byl Jokerit střelecky mnohem úspěšnější. Rozhodčí: Hrouzek – Hájek. Vyloučení: 9:12, navíc Jan Vrabec a Petr Zahálka (oba R) 10 OT.

1. ZH Pardubice 14 14 0 0 0 146: 28 42
2. SDH Kostelec 15 11 1 0 3 112: 62 35
3. Telmont 14 11 0 0 3 103: 68 33
4. HC Amat 14 8 1 1 4 78: 76 27
5. DynamoRosice 15 5 2 0 8 53: 92 19
6. Jokerit Skuteč 15 5 0 2 8 77: 65 17
7. Třemošnice 15 5 0 0 10 94: 94 15
8. Zaječice 15 4 1 1 9 53: 96 15