10. kolo

Chrudim - Polička 15:3 (5:0, 7:2, 3:1).

Branky: Cvrček 3, Seidler, Havel a Slavík po 2, Kohoutek, Kleprlík, Mládek, Kašpar, Kněžour, Polák. V premiéře nového ročníku vyhráli Chrudimští na ledě Poličky 8:2, která tentokrát přijela na led lídra s jedním gólmanem a deseti hráči do pole. Byla tudíž stále pod tlakem a inkasovala góly jak na běžícím páse. Přesto dokázala v prostřední části dvakrát odpovědět, když pětkrát soupeře přečíslila v poměru dva na jednoho a z toho dvakrát skórovala. Pak už se závěrečná část pouze dohrávala. Chrudim: Svoboda Tesner, Hudec, Švadlenka, Mládek, Brychta, Pecina, Škop, Tichý Seidler, Cvrček, Stupavský Havel, Kleprlík, Slavík Kašpar, Brožek, Kněžour Jan Polák, Kohoutek, Karásek.

Hlinsko - Choceň 1:9 (0:4, 0:1, 1:4).

Branka: Andr. Hosté byli celý zápas lepší. V závěru se utkání zvrhlo v drobné potyčky a pěstní souboje. Hlinsko: Homoláč (15. Picek) Matěj a Martin Němcovi, Kučera, Matějíček, Vamberský, Zavřel Andr, Král, Vašek, Makovský, Zdražil, Pánek, Voda, Pavliš, Navrátil, Spurný, Mikuláš Němec.

Chotěboř - Skuteč 3:6 (0:2, 1:3, 2:1).

Branky: Pospíšil 2, Štursa, Mrázek, Brendl, Sliacký. Na led favorita odjeli hosté s odhodláním napravit nevydařené utkání s Litomyšlí. Přeskupení formací se ukázalo dobrým tahem a díky gólům Štursy a Pospíšila vedli Skutečští dvoubrankovým rozdílem. Výborný výkon pokračoval v další části, gólově se hosté prosadili mezi 34. až 37. minutou, kdy utekli až na 0:5. Chotěboř před sirénou korigovala na 1:5 a v úvodu závěrečné části nevyužila dvojnásobnou přesilovku. Stejnou výhodu měli domácí o chvíli později, kdy přidali druhý gól a dokonce snížili až na 3:5. Drama hosté již nepřipustili, neboť gólem Sliackého (Nevole) ukončili brankové skóre na 3:6. Skuteč: Herynek (Hladíková) - Brendl, Brdička, Sliacký, Nevole, Pospíšil - Kunhart, Hromádko, Klusoň, Pešek, Štursa - Lichtenberg, Ročeń, Zelinka, Mrázek, Kolář, V. Talácko.

Do úplnosti: Litomyšl - Světlá 1:4

11. kolo

Litomyšl - Chrudim 2:7 (2:1, 0:1, 0:5).

Branky: Karásek a Seidler po 2, Slavík, Brožek, Kašpar. Po domácím vítězství s tímto soupeřem 15:1 nikdo neočekával, že se lídr tabulky na vítězství v odvetě tak nadře. Na vedení domácích odpověděl Slavík, ale pak opět stačila chyba v obraně hostí a Litomyšl šla o první přestávce do vedení. Do druhé třetiny vstoupili Chrudimští aktivněji, ale kýžený efekt přinesla až 27. minuta, kdy po akci Karáska dorážka Brožka znamenala vyrovnání na 2:2. Stálý tlak hostů mohl na konci této části zmrazit Švec, naštěstí jeho tutovku zneškodnil brankář Svoboda. Do závěrečné dvacetiminutovky stáhli trenéři sestavu na tři lajny a ta domácí „desítku“ hráčů v poli jasně přehrála. Po gólech Seidlera a Kašpara se na ledě už jen odehrával souboj hostujících hráčů s výborným gólmanem Štarmanem. Ten musel přesto ještě třikrát kapitulovat, a to dvakrát z hole Karáska a jednou Seidlera. Chrudim: Svoboda Hudec, Tesner, Švadlenka, Mládek, Brychta, Pecina, Škop, Tichý Seidler, Cvrček, Stupavský Slavík, Kleprlík, Havel Kašpar, Brožek, Machač Jan Polák, Kohoutek, Karásek.

Skuteč - Hlinsko 6:3 (1:1, 2:0, 3:2).

Branky: Štursa a Klusoň po 2, Pospíšil, Zelinka Volf 2, Pánek. Před návštěvou 140 diváků se odehrálo tradiční derby, ve kterém domácí splnili roli mírného favorita a upevnili si tak pořadí zaručující play off. Skutečští po celé utkání měli více ze hry, ale neustále museli dobývat dobře organizovanou hru soupeře. O konečném vítězství však rozhodli až v poslední desetiminutovce. Trenér hostí Milan Minařík: „Bez důrazného zakončení brankových příležitostí a kvalitního brankáře se nedá vítězit.“ Skuteč: Herynek (Hladíková) Brendl, Brdička, Pospíšil, Nevole, Sliacký Kunhut, Hromádko, Klusoň, Štursa, Pešek Ročeň, Lichtenberg, Kolář, Mrázek, Zelinka, Talácko. Hlinsko: Picek Martin a Matěj Němcovi, Kučera, Matějíček, Vamberský, Zavřel - Andr, Král, Vašek, Makovský, Volf, Pánek, Voda, Zdražil, Navrátil.

Do úplnosti: Světlá Chotěboř 2:3, Moravská Třebová Polička 2:5.

Příští program: 12. kolo PÁ 25. 11.: Chrudim M. Třebová (19.30), Hlinsko Světlá (20), Polička Choceň, Chotěboř Litomyšl. 13. kolo SO 26. 11.: Chotěboř Chrudim, Skuteč Polička (15.30), Litomyšl Hlinsko, Choceň Moravská Třebová.