Choceň – Skuteč 6:1 (1:0, 1:0, 4:1).

Během čtyřiceti minut se hrál vyrovnaný hokej, ale v poslední třetině hostům došly síly. Představili se v sestavě: Pitra – Janoušek, Bureš, Jankovský, Černý, Stehlík, Žádný, Vomáčka, Zavřel, Slabý, Zoulík, Veverka, Sahula.

Ostatní výsledky: Litomyšl – Lanškroun 6:5, Polička – Chotěboř 2:6. Lídr tabulky sehrál odložené utkání v Litomyšli, kde zvítězil 14:1 (bližší nehlášeno). Dohrávku sehrála i Skuteč, která doma podlehla Moravské Třebové 1:7 (rovněž bez podrobností).

9. Skuteč 22 0 1 0 21 39:170 2

V posledním dvoukole základní části – 26. kolo: Lanškroun – Chrudim, Chotěboř – Moravská Třebová, Světlá – Skuteč, Litomyšl – Choceň. 27. kolo: Choceň – Lanškroun, Světlá – Litomyšl, Polička – Skuteč, Chrudim – Chotěboř (SO v 17).