HC Hlinsko - HC Choceň 3:5 (0:1, 1:3, 2:1).

Branky: Havel 2, M. Sláma Pilař a Krejza 2, Prachař.

Po úvodním oťukávání se Choceň dostala do hry díky dvěma přesilovkám za sebou. Domácí sice pozorně bránili, zbytek pochytal Jedlička, ale hosté se dostali do herní pohody. V 10. minutě ale přišla první vážná gólová šance domácích, když se prosadil v prostoru před brankou Zadina, ale dorážka neměla dostatečnou razanci. Za dvě minuty orazítkoval horní tyč Malého branky dělovkou domácí Martin Sláma. Bohužel platilo nedáš dostaneš a v 16. minutě projel hlineckou obranou Pilař a přesnou střelou k tyči otevřel skóre 0:1.

Druhou třetinu začali domácí aktivně a přineslo to ovoce v podobě vyrovnání ve 24. minutě, když po vyhrané buly Lukáčovu přihrávku tečoval pod víko Michal Sláma na 1:1. Ve 25. minutě domácí faulovali - vyloučen Ptáček, přesto se do úniku dostal Štěpánek, místo střely obkroužil branku a zvolil zpětnou přihrávku. Ta prošla až na modrou čáru a do brejku se dostal Krejza, který využil přesilovku 1:2. Prakticky o dvě minuty později se do přečíslení 3 na 2 opět dostali hosté a Prachař blafákem zvýšil na 1:3. Choceň měla navrch, domácí sice hráli přesilovku ve 34. minutě, ale gólmana Malého neohrozili. Naopak hosté ve 37. minutě zvýšili z přečíslení 2 na 1 brankou Juráka na 1:4.

Do závěrečné třetiny domácí nastoupili opět se snahou zkorigovat nepříznivý stav. To se podařilo poměrně brzy, když Bureš krásnou přihrávkou poslal do brejku Havla a ten svůj nájezd s jistotou proměnil 2:4. Ve 48. minutě měli hlavní slovo opět hosté a po zbytečné chybě soupeře utekli již na 2:5 brankou Pilaře. V 56. minutě rozhodčí nařídil trestné střílení za faul domácích, ale Jedlička v brance vytěsnil blafák Dobrého. Následně fauloval Prachař, a to tak, že byl vyloučen do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku na 5 +OT. Domácí využili přesilovku a snížili na 3:5 v čase 56,56. Zadinovu přihrávku zpoza branky z první využil opět Havel. Trenér Havel si vzal v čase 58.16 time a následně domácí zkusili power-play, vytvořili si tři gólové šance, ale hosté si již svoje vítězství nenechali vzít.

Hlinsko: Jedlička - Kavalír, Zadina, Tulis, Lukáč, Bureš, Štěpánek, Martin Sláma, Koželuh, Fiala, Černý, Havel, L. Wasserbauer, J. Wasserbauer, Paseka, Boguaj, Volf, Michal Sláma, T. Ptáček.